No Comments

st-vnЯкщо Ви щоденно практикуєте Стрибочки та Крочки, Зігріваєте душу та Посміхаєтеся грудьми, ці стани (туга, зневіра, нудь, почуття безвиході)починають оминати Вас десятою дорогою.

Проте якщо Ви ще не встигли познайомитися із вищезгаданими практиками, ось 3 дуже ефективні та потужні техніки.

 

 

 

 

 

praktika1) Допомагає нормалізувати тиск, змінити стан тривоги чи тоскності на спокійний гармонійний стан та досягнути гарного самопочуття.

Розміщуємо руки так, як показано на малюнку. Уявляємо, що між кінчиками пальців обох рук існує щось типу ниточки. Дихаємо вільно. Відчуваємо як тепло рук проникає вглиб тіла і виникає дуже приємне відчуття. Ласкаве та турботливе. Воно наповнює грудну клітину. І всі дискомфорти відступають. Стає вільніше дихати. На душі стає світліше. З’являється відчуття, що нас люблять і про нас дбають. Груди наповнюються силою та приходить стан гармонії та умиротворення. Ви самі відчуєте, коли закінчити практику.

 

 

 

 

mudra_shodi
2) Йога для пальців. Для покращення настрою, зняття стану туги і безвиході, допомагає при депресії і нудьзі. Також практика робить людину більш зібраною, цілеспрямованою, наділяє красномовством, умінням переконувати.

Техніка виконання: кінчики пальців лівої руки розташуйте послідовно між кінчиками пальців правої руки (пальці правої руки завжди повинні знаходитися знизу). Мізинці обох рук випрямлені і спрямовані вгору.

Для більшої ефективності мудри можна доповнювати повторенням аффірмації подумки або вголос: “У моєму внутрішньому Всесвіті є вічне, невичерпне джерело радості. Немов хмари, які закрили небо, я розганяю зараз всі печалі, тривоги, тугу і смуток. У мене достатньо сил. У мене сильна воля. Моє внутрішнє джерело радості набирає все більше і більше сил. Це активна, живильна сила! Я сповнений/-на сили, що перетворює моє життя на краще! Все вже змінюється на краще. Позитивні зміни набирають хід! Вони розгортаються у неймовірно швидкому темпі! Все залежить тільки від мене. Я йду до щастя, радості, успіху. Я йду щасливим шляхом. Мене супроводжує радість, успіх, удача завжди і в усьому!”

3) Практика Внутрішнє джерело. Сядьте зручно або лягайте на ліжко. Заплющуємо очі. І починаємо вдивлятися вглиб, всередину. Спочатку це важко. Там дуже темно, тому що ми забули навіть, як туди дивитися. Внутрішнє довго залишалося без нашої уваги. Знехтуваним, непізнаним. Спочатку там буде повна темрява. Це дуже схоже на те, як якщо ви входите з вулиці, де жарко і сонячно, в кімнату, і там темно. І кілька секунд нічого не бачите, а потім очі адаптовуються. Мало-помалу в кімнаті стає не так темно. Вона наповнюється світлом. Так із цією практикою – з кожним разом ми все більше і більше доторкаємося до свого внутрішнього Я, до свого єства. І нам відкриваються глибина нашого Я. Поступово темрява розсіюється і ми натрапляємо на джерело своєї енергії. Коли людина відновлює зв’язок із своїм внутрішнім джерелом, вона починає жити більш повним життям. Сповненим любові, радості, справжніх інтересів тощо.

В кінці практик зосереджуємося на почутті вдячності. Знайдіть, кому/чому подякувати – Вищим Силам, Всесвітові, життю. Собі, що виявилися сприйнятливими для отримання підказки. Людям, через яких отримали необхідну інформацію тощо. Відчуйте, яким приємним відчуттям розливається в грудях щира вдячність, яка відкриває шлях для чудових змін в нашому житті.

Дякую за Вашу увагу, дорогі читачі! Гарного дня!

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.