No Comments

stribkiПрактика “Стрибочки”

Встаньте, розставивши стопи на відстань близько 25 сантиметрів. Підніміть руки догори. Кисті вільно опустіть вниз. І почніть легенько підстрибувати.

Відчуйте, як підстрибують і трясуться під час стрибків різні частини тіла – пальчики рук, груди. Як поступово з’являється відчуття легкості, радості. Відчуття, що скидаєш з себе щось важке. Продовжуйте підстрибувати спочатку на одній ніжці, потім – на іншій. Не перенапружуйтеся – пострибайте, скільки Вам захочеться.

Ця нехитра практика дуже ефективна. Вона допомагає організмові позбавитися від накопиченого сміття (шлаків і інших как). Практика діє через очищення капілярів. Ви помітите, як тіло швидко стане підтягнутим. Розтануть жирові відкладення, а шкіра набуде гладкого і здорового вигляду. Навіть якщо виконувати її по хвилинці в день, покращиться не лише зовнішній вигляд, але і настрій. Ви помітите, що почали частіше посміхатися. Маєте позитивний погляд на різні ситуації. Що до Вас починають тягнутися люди, відчуваючи Вашу доброту і тепло. Завдяки звільненню від накопичених как і різних непотрібностей Ви відчуєте прилив сил. Надходження нової свіжої енергії, яку можете використовувати для оздоровлення, реалізації різних проектів і досягнення цілей.

ВАЖЛИВИЙ МОМЕНТ! Для описаних ефектів практику необхідно виконувати з легкістю. Не допускаючи ані найменшого напруження. Тому вона і називається “Стрибочки” – Ви спурхуєте неначе метелик, легко відриваючись від землі. Саме це відчуття легкості має цілющі властивості.

Для тих, хто бажає пострункішати, хочеться відзначити ще одну ВАЖЛИВУ деталь. Давайте своєму тілу правильні команди. Не просіть своє тіло і свідомість “схуднути”. Ця команда не тільки не працює, але і призводить до численних небажаних наслідків. Слово “худий” має негативне значення. Виходить, що Ви просите свій організм “продірявитися” у багатьох сенсах. Якщо Ви націлені на набуття здоров’я і краси, замініть в своєму лексиконі це слово на СТРУНКИЙ і промовляйте різні позитивні твердження. Наприклад, “Я стрункішаю з кожним днем”, “Я струнка, здорова і квітуча жінка”, “Я йду дорогою здоров’я, стрункості і краси”, “Я наповнююся любов’ю, радістю і впевненістю в успіхові”.

Якщо Вам допомогла інформація, не забуваємо дякувати. Відчуття вдячності відкриває шлях для чудових змін в нашому житті.

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.