No Comments

poza_kobriДавайте швиденько пробіжимося за списком)

Ми з Вами вже запустили роботу очисної системи, практикуючи Стрибочки та Крочки. Все більше вживаємо Іжі, що нам наспівує. І наш холодильник звільнився від напівфабрикатів та інших синтетичних продуктів. Ми навіть почали любити себе і схвалювати. Якщо хтось щойно приєднався до нашої розмови, то у Вашому розпорядженні всі перераховані практики – дивіться попередні пости.

Про всяк випадок нагадую про необхідність виключити зі свого лексикону слово “Схуднути” і замінити його словом “Стрункість” (про це йдеться в пості “Стрункішаємо та здоровішаємо-1”).

Отже, у нас сьогодні нові практики, тому не станемо просторікувати. І відразу до освоєння)

1) Поза “Кобра” (див.фото). Приймаємо позу і затримуємося в ній на якийсь час. Спочатку це буде пара секунд. Поступово час збільшується. Дихаємо вільно. Стежимо, щоб дихання не затримувалося. На початку практикування Ви можете відчути дерев’яність м’язів або хребта в якихось ділянках. Згодом це зміниться гнучкістю і виконувати практику стане ще приємніше.

Поза сприятливо позначається на органах травлення – вони отримують необхідну стимуляцію і поліпшуються обмінні процеси. Додаткові бонуси: покращується стан спини, органів статевої сфери, щитовидної залози. Необхідне підживлення отримують наднирники і організм позбавляється від наслідків стресів.

mudra_strunkist2) Йога для пальців для стрункості. (див. фото) Підвищується імунітет і нормалізується обмін речовин. Як наслідок – Ви відчуваєте прилив сил, а тіло набуває бажаного вигляду.

Техніка виконання: ставимо середній і безіменний пальці правої руки на такі ж пальці лівої руки. Мізинець лівої руки протягуємо між вказівним і середнім пальцями правої руки і фіксуємо мізинцем правої руки. Вказівний палець правої руки легко затискаємо великим і вказівним пальцями лівої руки.

За зображенням розібратися простіше)

Виконуємо по 15 хвилин в день. Під час виконання фокусуємося на своєму бажаному образі. Максимально яскраво уявляємо картинку – одяг, зачіску. Відчуємо задоволення і радість від прекрасного зовнішнього вигляду і самопочуття.

3) Практика “Кілечко з пальців”. З’єднуємо обидва великі пальці між собою і обидва середніх. Виходить колечко. Рештою пальцями теж підтримуємо форму кільця. Ставимо кільце на стегно. Уявляємо, як через кільце починає протікати потужний потік цілющої енергії. І починає розчиняти небажані жирові відкладення, целлюліт. Важливо не поспішаючи пройти всю поверхню стегон. Максимально концентруючись на образі потоку енергії, що вливається, і відчуттях руху енергії через кільце пальців.

Потім переміщуємо руки і ставимо їх під животом – посередині між пупком і початком лобкового волосяного трикутника. Уявляємо, як цілюща енергія проходить крізь кільце і наповнює собою область живота і таза, вимиваючи все застійні явища.

В кінці практик зосереджуємося на почутті вдячності. Знайдіть, кому/чому подякувати – Вищим Силам, Всесвітові, життю. Собі, що опинилися в тому місці і в той час для отримання підказки. Каналові, через який отримали необхідну інформацію тощо. Адже вдячність – зворотна сторона благополуччя. І якщо ми відчуваємо ЩИРУ вдячність за отримані блага, то стаємо здатними отримати ще більш щедрі подарунки.

Дякую за Вашу увагу, дорогі читачі! Гарного дня!

© Катерина Когут, 2016

P.S. І збільшена картинка для гарного настрою)

poza_kobri1

Залишити відповідь

Индекс цитирования.