No Comments

posmishkaСьогодні ми поговоримо про справжнісіньке диво. Про те, як змінити характер взаємин з оточуючими. Як збагатити будь-яке спілкування.

Знайдіть хвилинку і відчуйте, що в центрі грудей у Вас розливається посмішка. Відчуйте, як м’яко розпливаються в усмішці «губи» в центрі грудей. Потім уявлення переросте в реальне фізичне відчуття. У грудях з’явиться дуже приємне відчуття – м’яке і ласкаве тепло. Яке чарівним чином змінить Ваше самопочуття і настрій. Потім уявіть, як енергія цієї посмішки випромінюється навколо Вас.

Практикуючи Посмішку з грудей регулярно, Ви помітите, що до Вас тягнуться люди. І це не дивно – адже навколо Вас створюється аура любові і прийняття. Що будь-які (навіть конфліктні) ситуації вирішуються найкращим чином. Що на душі стало тепліше і радісніше. Практика працює на дуже тонкому рівні. Володіє цілющими властивостями. Благотворно позначається на всіх, хто потрапляє в створене посмішкою поле.

Доповніть практику дотиками усміхнених долоньок. Уявіть, що в центрі обох долоньок теж розпливаються посмішки. І торкайтеся до коханих, обіймайте дітей. Ви відкриєте для себе абсолютно новий рівень близькості. Відносини заграють новими гранями. Покращиться взаєморозуміння і посилиться радість від спілкування.

Якщо Вам допомогла інформація, не забуваємо дякувати. Почуття вдячності відкриває шлях для чудових змін в нашому житті.

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.