No Comments

hidzaЯкийсь час ми з Вами вже виконуємо Стрибочки і все більше їмо Їжі, що наспівує. Але на цьому не зупиняємося і продовжуємо стрункішати і здоровішати. І сьогодні нова практика, ефективність якої дійсно вражає.

Вона суттєво поліпшує настрій, підвищує енергетичний рівень, нормалізує роботу кишківника. Відчуєте прилив сил, помітите, що до всіх проблем у своєму житті починаєте ставитися інакше – адже їхнє вирішення Вам під силу. Вона дозволяє нам ставати більш миролюбивими та врівноваженими. Нас стає важко “дістати”.

Їжа чудово засвоюється. Тіло стає пружним та підтягнутим. А особливо ефект буде помітним у області живота. Для шкіри ця практика справді чарівна – зникають висипання, розгладжуються зморшки. І для всієї цієї дивовижі нам достатньо просто виділити пару хвилин в день! Дійсно – чудеса)

Отже, до справи. Крокуємо на місці, максимально високо піднімаючи коліна. Примовляючи: «Я легко долаю всі труднощі і перешкоди!». Виконуємо кілька хвилин. Енергійно, але без напруги. Слідкуємо, щоб дихання було вільним. Не допускаємо стримування. Спочатку коліна буде піднімати важко – адже назбиралося таке, від чого нам необхідно швиденько позбутися. Поступово почнете сягати колінцями грудей.

Тому давайте разом. Ліве колінце летить до назустріч із правою рукою, а праве – із лівою. Синхронізуємо рухи рук та ніг. «Я легко долаю всі труднощі і перешкоди!». Енергійно, з ентузіазмом. Не забуваємо дихати. Крокуємо до поставленої мети, тримаючи в уяві образ здоров’я, краси та стрункості. Ось він – такий яскравий і бажаний. І ще пару кроків. Фух, ми – молодці!

Попереджаю одразу у практики є кілька несподіваних ефектів – почуття радості та цінування кожного моменту життя)

Якщо Вам допомогла інформація, не забуваємо дякувати. Відчуйте, яким приємним відчуттям розливається в грудях вдячність. М-м-м, дійсно приємне! І саме воно (відчуття) відкриває шлях для чудових змін в нашому житті.

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.