No Comments

st-svichkaНаші очі – це дзеркало душі. І вікна в світ. Наше сприйняття визначається нашим баченням. Ситуації, людей, навколишньої дійсності.

Що ясніше ми бачимо, то легше нам приймати правильні рішення. Зростає ефективність наших дій. Розсіюються сумніви. Прояснюються цілі і формулюються справжні бажання. Стає простіше відрізнити реальне від надуманого. Справжнє від фальшивого.

Коли посилюється ясність бачення, зростає внутрішня сила. Адже відбувається відсіювання всього непотрібного і нав’язаного. І воно перестає засмічувати наш ефір. І дуже природнім стає фокусування на СВОЇХ цілях. Погляд стає глибоким і проникливим.Для досягнення всіх цих ефектів служить практика зі свічкою.

Яка дозволить досягти психічної рівноваги й умиротворення, зніме напругу і втому. Через специфічний вплив на м’язи очей поступово звільняє від негативних емоцій – страхів, злості тощо. А також очищає енергетику від налиплого психоінформаційного бруду.

Вимикаємо світло і дивимося протягом 10 хв на полум’я свічки. Не фокусуючись на полум’ї – погляд ніби проходить крізь нього. Дихаємо легко та вільно. Після 10 хв задути свічку і закрити очі. Ще 10-15 хвилин споглядаємо “вогник”, який залишається перед очима після того, як ми фокусувалися на полум’ї. Коли “вогник” зникне, відкриваємо очі. І ще пару хвилин даємо очам відпочити і адаптуватися. Потім вже можемо вмикати світло.

Рекомендую використовувати таймер – так простіше фокусуватися, не думаючи про час. Виконувати краще перед сном – це дозволить якісно поліпшити свій відпочинок і відновлення організму.

Якщо Вам допомогла інформація, приділяємо момент для подяки. Всесвітові, життю. Собі, що опинилися сприйнятливими для отримання підказки. Каналові, через який отримали необхідну інформацію тощо. Адже саме через щире почуття вдячності відкривається шлях для чудових змін в нашому житті.

Дякую за Вашу увагу, дорогі читачі! Гарного дня!

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.