DSCN0141-miniМене звати – Катерина Когут.

Магістр психології. Керівник проекту “Духовне відродження нації починається з тебе”.

Практикую з 2008 року.

Консультую через Skype і ooVoo.

Заняття зі мною є поєднанням аналізу, тілесних і енергетичних практик та позитивного мислення.

Саме таке поєднання забезпечує стійкі результати в роботі з психологом, оскільки наші розум, душа та тіло нерозривно пов´язані між собою та є єдиним цілим.

Початок шляху)

Я закохалася в цю професію ще в школі. Вражена “Лезом бритви” Єфремова, поглинала всю доступну мені на той момент літературу. Про рефлекси, роботу мозку, особистість, відносини.

Ряд життєвих обставин відстрочив моє навчання цій професії в університеті. Втім дозволив більш чітко окреслити власну мету і зацікавленість в ній. Пристрасне бажання допомагати людям звільнитися від страждань, щоб жити повноцінним насиченим життям, набуло конкретних рис.

Поступово почала вимальовуватися картина того, з чим потрібно було навчитися розбиратися. Формулювалися питання. Невпинно шукалися відповіді. І я дуже вдячна за того, хто розділив зі мною ці шукання.

Потім нам пощастило зустріти чудових людей. Один за іншим вони відкривали перед нами небачені до того грані окремих ситуацій та світу в цілому. Кожен з них зробив свій неоціненний внесок у те, щоб наше бачення ставало чіткішим і набуло повноти кольорів.

На момент вступу до університету вималювалися такі проблеми, для яких не знаходилося ефективних рецептів їх вирішення. Всупереч очікуванням університет не зміг якось особливо збагатити новими знаннями або інструментарієм (Їх довелося відшукати дещо пізніше, поза стінами навчального закладу). Проте виявився відмінною школою соціальної взаємодії з різними людьми. В ході навчання довелося розібратися і з особистою ефективністю, і з умінням відстоювати власні інтереси.

Заповітна “корочка” опинилася в руках. Але сама по собі, на подив, цілющими властивостями не володіла) Стало очевидно, що лише зачіпки намітилися до пошуку власного призначення, до лікування таких проблем як неврози, депресія, істеричність.

Дуже скоро перед нами виникла нова проблема. Продовження пошуків вимагало фінансування. І ми відкрили декілька паралельних проектів, які одночасно виконували кілька життєво важливих функцій. Окрім матеріального забезпечення вони приносили нам задоволення. Дозволяли черпати в них творче натхнення і радість, що дозволяло уникнути зацикленості і професійного вигоряння. Коли зникав драйв в одному занятті, ми з лишком поповнювали його, переключившись на інші. Потім оновлені поверталися до своїх пошуків.

Практика, що весь цей час йшла рука об руку з нашими дослідженнями, постійно ставила нові завдання. Стимулюючи невпинно відточувати свою майстерність і продовжувати розвиватися.

Нарешті результати наших пошуків склалися в цілісну картину – певну систему. Ланцюжок яскравих подій дозволив освітити наші розкопки і відшукати елементи, яких бракувало. А також побачити, що для того, щоб система була живою необхідно, щоб вона чутливо реагувала на зміни світу. Постійно оновлювалася, збагачувалася новими відкриттями.

Чим займаюся зараз (текст готується і з’явиться найближчими днями)

 

Diplom1

Diplom2

Индекс цитирования.