No Comments

Так вже склалося історично, що мені з ранніх літ довелося почати розбиратися, чому одні люди почуваються молодими, а інші старими із однаковими цифрами у паспорті.

Життя допомагає тим, хто шукає, отож постійно зводить мене з дивовижними людьми. Уявіть собі жіночку 75 років (ні у кого язик не повернеться зараз назвати її бабцею), яка зрозумівши, що дожила до таких літ, а так і не встигла щось зробити для себе, урочисто вручила онуків їхнім батькам, продала житло та купила собі маленьку хатинку на березі моря. Де зайнялася йогою і крутить зараз такі закарлючки, що не під силу багатьом паспортно-молодим людям.Інша історія – чоловік все життя пропрацював на шкідливій роботі і вийшов на заслужену пенсію. Поспостерігавши за життям однолітків, зрозумів, Що на нього чекає найближчим часом, якщо він щось терміново не змінить у власному житті. І за порівняно короткий час зумів перетворитися із ходячого набору для аналізів на справжнього живчика, який не лише займається власним здоров’ям та розвитком, а й зумів збурити в інших бажання зайнятися собою.

Таких історій я можу розповісти чимало – практикуючі психотерапевти, лікарі, адвокат, кам’янщик, актори, експерти, автомеханік тощо, яким далеко за 80, а вони продовжують кайфувати від життя і того, чим займаються, постійно розвиваючись та самоудосконалюючись. Чоловік, який в 75 років став батьком і на цій хвилі так зайнявся собою, що зараз перебігає переважну більшість українців. Жінка, яка в 48 років стала мамою, і збагнула, що у неї просто права немає старіти.
Всі ці історії об’єднує одне – в якийсь момент до людей доходило, що їм відміряно для перебування на Землі певний обмежений час і немає жодного сенсу витрачати його на старіння та деградацію.

Тим більше Сила, що нас створила, подбала про нас, давши нашому організмові неймовірні можливості. Згадаймо лишень про те, що кожні кілька років наші клітини оновлюються на 98%! Наприклад, клітини печінки оновлюються настільки потужно, що кожні кілька місяців ми маємо фактично новісіньку печінку тощо. То виходить, що не все так погано, чи не так? І нам з вами належить просто подолати чергову шкідливу звичку, яку нам так запопадливо нав’язує ТБ та фармакологічна реклама.

В кожній людині закладені природою животворчі сили, які тільки й чекають, щоб ми про них згадали і увімкнули їх на повну. Оскільки кожна людина унікальна, той кнопка, яка вмикає ці живильні сили, теж у кожного своя. І нам належить відшукати її в собі та активізувати. Як то кажуть, “нажми на кнопку – получишь результат”.

То як скажете – шукатимемо в собі цю чарівну кнопку?)

© Катерина Когут, 2017

P.S. Обіцяю, що жоден ваш лист не залишиться без відповіді 

Залишити відповідь

Индекс цитирования.