No Comments

Перед тим, як мордувати себе ріжними дієтами та хаотичними навантаженнями, слід розібратися, які такі завдання ви поставили власному організмові, що він набирає вагу. Наше тіло  – мудра і цілісна система, що чутливо відгукується на наші побажання, які ми надсилаємо їй почуттями та думками. Скажу одразу – кожен випадок унікальний, тому скільки людей – стільки й причин.

Розповім про один випадок. До мене звернувся молодий привабливий хлопець із проблемою зайвої ваги. Детальне обговорення його життєвої ситуації дозволило виявити 4 слої його проблеми із вагою.

1) В силу своєї діяльності він понад усе прагнув, щоб його вплив був більш ВАГОМИМ, а слова мали більшу ВАГУ для оточуючих.

2) Рухливий веселун від природи він пригнічував власне Я, вважаючи, що його професії більше пасуватиме ВИВАЖЕНІСТЬ та ВРІВНОВАЖЕНІСТЬ.

3) Попри маску самодостатності в глибині душі він дуже хотів бути ВАЖЛИВИМ для когось не через посаду чи статки, а просто тому, що він є такий на світі.

4) Ну, і квітка на торті – до представників його професії завжди прикута підвищена увага людей та непомірно шанобливе ставлення. То ж поява у людному місці в уніформі та лестощі оточення дозволяли йому упиватися відчуття власної ВАЖНОСТІ.

Коли причини з’ясовані, робота над собою набуває якісно нового рівня та неймовірних темпів. Розуміючи, що спричинило наші проблеми, ми перетворюємося із жертви на ТВОРЦЯ і починаємо творити власну життєву ситуацію на свій смак.

Знаючи, що герой моєї розповіді зараз читає цей текст, принагідно переказую вітання 🙂 Сила твоєї волі та завзяття у подоланні труднощів надихають. Так тримати!

© Катерина Когут, 2017

Залишити відповідь

Индекс цитирования.