No Comments

Доброго всім ранку)

Дякую за такий потужний відгук на попередню публікацію – майже одноголосним рішенням ми беремо курс на Життя та Молодість! Є кілька тих, хто ще вагається, та ми власними успіхами не залишимо їм шансів довго сумніватися.

Я до вас не з пустими руками – з подарунком

Сьогодні ми починаємо вчитися оцінювати власний стан, щоб робити це регулярно.

Діагностика починається з моменту пробудження. В момент, коли ми щойно прокинулися, але ще не вилізли з ліжка. Перевіряти себе необхідно кілька разів на день, мінімум вранці, в середині дня і перед сном.

Ми будемо визначати рівень власної життєвої сили за шкалою з десяти ступенів у міру зростання наповненості енергією. Залежно від кількості животворчої сили в даний момент людина переживає цілком визначений емоційно-енергетичний стан. Весь діапазон станів лежить між повним виснаженням організму – відсутністю життя – і граничної наповненістю енергією – ентузіазмом, коли сила ллється через край.

Робити це ми будемо за допомогою чарівної речі – шкали, що складається із 10 рівнів. Між 5-м і 6-м пунктами лежить нейтральний стан, що має назву «Сіра Лінія». Нижче неї розташовуються ступені енергетичного голоду, вище – енергетичного насичення.

Давайте уявимо, що з темряви на світло ведуть десять ступенів. Людина піднімається по них, виходячи з похмурого підземелля на світлий сонячний простір життя.

1. «Пустота» – найнижча ступінь, повна відсутність енергії, на якій припиняються самі життєві процеси. У цьому стані людина не лише не рухається і не хоче діяти, але і достукатися до її Душі дуже важко, оскільки без енергії вона байдужа. Виводити з такої ситуації треба пробудженням чутливості тіла і Душі, зазвичай через різкі фізичні подразники, так як інші на даному ступені просто не сприймаються. Поява відчуття болю свідчить по позитивні тенденції.

2. «Безсилля» -рівень, коли тіло реагує, але немає сил і бажання жити. Виводити з цього стану людині дуже важко, тому що їй доводиться відчувати біль, особливо душевний, а він, як правило, буває сильніший за фізичний. Наша свідомість, а особливо підсвідомість, намагається уникати дискомфорту. Тому людина починає хитрувати, ховатися, навіть проявляти агресію, коли ми торкаємося болючих питань. І все ж Душа людини знає, що цим шляхом прийде порятунок. Цей рівень характеризується тим, що тут необхідна допомога ззовні – адже людині бракує сили, тому і дії не мають чіткого напрямку.

3. «Хвороба» – людина, піднявшись з глибини повної темряви, виходить в сутінки і стикається з необхідністю діяти. І тут зазвичай лякається проблем, невдач і часто намагається знову сховатися в нижчому стані. Людині також потрібна зовнішня допомога, щоб животворчі сили її Душі та організму набули необхідної потужності. Цей рівень дає можливість людині переосмислити власне життя. Вимушене зниження зовнішньої активності призводить до переоцінки своїх поглядів, установок, взаємин з людьми та світом.

4. «Хронічна втома» – стан порівняно легкого емоційного та енергетичного виснаження, безперервна втома від усього. Будь-який рух або дія дратує і доводить до бажання все кинути. Характеризується відсутністю натхнення, радості та задоволення. Лишень думки про необхідність додаткових чи нових зусиль достатньо для того, щоб почуватися «спущеною повітряною кулькою».

5. «Підвал». Для нього характерні бажання сховатися від навколишнього світу, відсидітися, відлежатися, набратися сил. Це стан енергетичної недостатності або голоду. Відчуття тривоги та пригніченості. Відсутність радості та задоволення. Не надто активно, проте людина шукає шляхи подолання труднощів.

Далі йде «Сіра Лінія байдужості» – це тонка грань між бездіяльністю і дією. Це не окремий стан, а сигнальна лінія. За Сірою Лінією можна визначити, що в якому напрямку рухається людина – до зцілення чи погіршення. Значить, якщо йде підйом і людина просувається від Сірої Лінії вгору, – це показник зростання, взяття курсу на зцілення. Якщо ж від цієї точки людина опускається нижче, це, навпаки, тривога!

6. «Ранок». У людини вже з’являється інтерес до оточуючого простору. Піднявшись вище Сірої Лінії, людина знаходиться в стані деяких початкових взаємин зі світом. Вона розуміє, що треба діяти, рухатися, але для цього у нього ще поки замало сил. Щось типу як людина прокидається від сну і починає будувати плани.

7. «Зацікавленість». Тепер, проявляючи інтерес до навколишнього світу, людина стає зацікавленою чимось. У неї починаються ще слабко, але все ж проявлятися якісь позитивні емоції, реакція на отримання результату. У взаєминах виникає терпимість та толерантність до оточуючих.

8. «Радість життя». Людина починає відчувати радість від діяльності. Може відчувати сильні емоції, може виконувати багато роботи, відчуваючи приємну напругу і навіть здорову втому. У відносинах з людьми з’являється доброзичливість. Таку ступінь ми назвемо «Радість життя».

9. «Ентузіазм». Те, до чого людина прагнула довгий час, здійснилося, і перед нею відкривається горизонт щасливої долі. Вона знає, як жити далі, її ідеї з радістю приймаються оточуючими. Такий рівень Життєвих сил описується як Творчий підйом, стан Переможця. У цьому стані людина, як правило, приймає на себе певну частку відповідальності і веде себе як хороший лідер. Мати відповідає за своє дитя, чоловік – за свою роботу, сім’ю, одним словом, це стан «я все можу».

10. «Могутність». Високий рівень наповненості енергією, натхнення. Висока здатність до саморегуляції, управління ситуацією.

Письмове завдання. Прочитати опис енергетичних рівнів і протягом дня періодично здійснювати самоперевірку свого самопочуття – який рівень в даний момент. Фіксувати результати. Ми помітимо, що протягом дня рівень нашої життєвої сили може змінюватися.

А від чого це залежить, поговоримо іншим разом)

© Катерина Когут, 2017

P.S. Обіцяю, що жоден ваш лист не залишиться без відповіді

Залишити відповідь

Индекс цитирования.