No Comments

В нашому тілі є чимало резервуарів, куди стікається енергія, яку ми не використовуємо для щоденної активності, такі собі “заначки”. Це стається через малорухливий спосіб життя, зовнішню та внутрішню пасивність. І як наслідок, в одних місцях перебір енергії, а в інших – нестача. Така ситуація провокує появу всіляких негараздів у широкому сенсі слова. А оскільки ми з вами рухаємося до ГАРНОГО САМОПОЧУТТЯ та МИРУ в ДУШІ, мусимо негайно виправити цей недогляд.

Вправи, які я практикую та показую в своєму блогові, дозволяють “перемішувати” енергію – вивільняти її із схованок і спрямовувати туди, де вона конче необхідна. Ефект від такого “перемішування” ми відчуваємо в тому, що наше самопочуття та настрій докорінно змінюються щойно починаємо виконувати практики.

Про 2 “заначки” ми поговоримо сьогодні і навіть добудемо з них таку потрібну нам бадьорість і гарний настрій.

Одна з них знаходиться в області нашої “п’ятої точки” – подекуди багатостраждальної та ласої до пригод. Стан м’язів розповість нам все про життєву позицію людини: дряблість та обвислість – про втрату сили, негативне світосприйняття, пасивне споживацтво, пружність та водночас м’якість (це суттєво – гіпертонус м’язів нам не потрібен) – про позитивний світогляд та бадьорість, волю до пізнання світу, активну життєву позицію.

Практика 1. Починаємо бігти на місці, намагаючись дістати п’ятками сідниць. Ох та ах? Та й не кажіть – ну, і засиділися ж наші ніжки. Стартуємо без фанатизму – ми лишень починаємо приводити себе в норму, тому для секунд 30 – хвилинка такого бігу і досить. Якщо для пружних сідниць нам потрібно буде цю вправу робити якийсь час, то зміни в самопочутті та настрої можемо відчути негайно.

Друга заначка – м’язи спини, які застоюються через одноманітну діяльність і довготривале перебування в одній позі.

Практика 2. Будемо ловити зірочки) Намагаємося схопити уявну зірочку, швидко витягаючи догори по черзі то ліву, то праву руку, і при кожному «захопленні», нагорі, стискаємо руку в кулак. Ця вправа зміцнює спинну мускулатуру і розпрямляє спину, повертає колишній зріст. Ефект від неї відчувається одразу – спинка тримається рівно без жодних зусиль з нашого боку і хочеться посміхатися всім навколо.

Приємної всім нам практики та гарного дня!

© Катерина Когут, 2017
P.S. Ну, ви вже в курсі, що на листи відповідаю із задоволенням і по можливості без затримки 😉

Залишити відповідь

Индекс цитирования.