No Comments

parochkaСьогодні за планом у нас парне катання, а точніше – хитання)

А саме – дивовижна практика для пари зі світової скарбниці. Ефективна як для тих, у кого відносини щойно зав’язалися, так і для пар із тривалою історією.

Практика сприяє привнесенню в нові відносини гармонії, їх поглибленню. Вони стають ближчими. Тривалі – допомагає очистити від нальоту пережитих разом проблем і тривог, невисловлених образ і претензій. Ця практика дозволяє засяяти любові, наситити відносини новими переживаннями. І почуття заграють новими фарбами.

Зробіть разом з партнером таку практику. Увечері сядьте обличчям один до одного і візьміться за руки, хрест-навхрест. 3 хвилини дивіться один одному в очі, і якщо тіло почне рухатися і похитуватися, дозвольте йому це. Можете кліпати, але продовжуйте дивитися один одному в очі. Якщо тіло починає погойдуватися (а воно буде погойдуватися), дозвольте йому це. Але не відпускайте рук один одного, що б не відбувалося. Це потрібно пам’ятати.

Через 3 хвилини обидва закрийте очі і ще 3 хвилини продовжуйте похитування. Потім встаньте і погойдуйтеся разом, тримаючись за руки, із заплющеними очима ще 3 хвилини.

Виконувати щодня протягом 10 днів. Час необхідно збільшити до 10 хвилин в кожному з 3-х блоків. Посміхатися можна, не розмовляти. Для зручності краще скористатися таймером.

Ви, напевно, вже встигли помітити, що всі практики, якими я ділюся, добре відчуті. Це тому, що вони з моєї особистої скарбнички – їх практикую я і люди, з якими працюю. А це дозволяє зробити інструкції точно вивіреними. І якщо їх дотримуватися, все вийде якнайкраще.

Якщо Вам допомогла інформація, не забуваємо дякувати. Відчуйте, яким приємним відчуттям розливається в грудях вдячність. І саме воно (відчуття) відкриває шлях для чудових змін в нашому житті.

© Катерина Когут, 2016

P.S. Баньки – гляделки (рос.)

Залишити відповідь

Индекс цитирования.