No Comments

malyuvannyaЯкось вже так повелося, що з самого дитинства нас оцінюють – батьки, близькі, педагоги і т.д.

З роками від нашого “Я” нас відділяє ціла купа суджень, ярликів, чужих мірок. Школа особливо досягає успіху в оцінюванні здібностей і талантів.

Але ж лише одиниці педагогів здатні розгледіти в учні його потенціал. Це не осуд – просто констатація факту.

Проте чи хочеться Вам тягнути по життю цей сумнівний багаж – купу оцінок, що нічого про Вас не говорить?..

Я закінчила школу з твердою впевненістю, що не маю жодних здібностей до малювання. Спочатку це просто злегка розчарувало – адже малювати так чудово! А потім стало істотним обмеженням – багато мої захоплень так чи інакше пов’язані з малюванням.

Потім під час написання диплому в університеті Руслан показав мені книгу “Ти – художник!”, яка обіцяла кожному відкриття художніх здібностей. Автор Бетті Едвардс стверджує, що відмінно малювати може КОЖЕН, хто може писати. Що малювання – природне вміння КОЖНОЇ людини. З неприхованим скептицизмом я почала самонавчання. Не скільки окрилена надією, стільки для того, щоб довести неправоту автора. Моєму подивові не було меж! ..

Малюнки, які Ви бачите, відокремлюють між собою всього 3 місяці! При тому, що не завжди виходило приділяти цьому увагу – диплом забирав багато сил і часу.

А які Ваші здібності сховалися під впливом критики і чужих оцінок? Як Вам ідея – відкинути застарілі обмеження і, нарешті, познайомитися ближче зі своїм потенціалом, зі своїм “Я”?

Доки розмірковуєте, ще кілька слів про книгу. Навчання малюванню виявилося лише видимою верхівкою айсбергу. Насправді чарівниця Бетті Едвардс допомагає відкрити в собі здатність творчо підходити до вирішення будь-яких проблем, що виникають на життєвому шляху. Уміння знаходити необхідні відповіді і найкращі для себе рішення. Використання творчого мислення допомагає побачити нові грані ситуацій, які ховалися від звичного способу сприйняття.

Заінтриговані? Що ж залишаю Вас наодинці з книгою. Ви в надійних руках. Успіхів, натхнення і дивовижних відкриттів! Буду рада почути про Ваші звершення в процесі малювання і самопізнання!

mal1

mal4

mal2

mal3

Залишити відповідь

Индекс цитирования.