No Comments

spinkaСьогодні у мене для Вас парочка чудових практик для спини.

Практика «Мануалка для спини».

Виконується сидячи, притиснувши коліна до живота. Охоплюєте їх руками. Максимально згинаєтеся вперед, особливо сильно нахилити голову і робите рух – перекид назад, не розгинаючись, прокочуєтеся на спині по землі до потилиці і в зворотний бік до куприка.
Перекочуємося кілька хвилин. Ваше тіло саме підкаже, коли зупинитися. Поступово можна збільшувати час виконання і інтенсивність перекочування.

Можна трохи змінити траєкторію, щоб навантаження припало трохи в сторону від центральної лінії спини. Зробіть рівну кількість хитань в праву і в ліву сторони. Практика вважається виконаною, якщо рухи проходять вільно і немає неприємних відчуттів.

І, звісно, йога для пальців, що зцілює спину.

spinka2Лягаємо на спину. Ноги закидаємо на стілець. Пальці обох рук складаємо так як на фото. І на 15 хвилин відпускаємо всі думки і турботи. І дозволяємо практиці попрацювати для нашого здоров’я. Зосереджуємося на диханні і на теплі, яке починає розливатися в спині. Це починається процес зцілення. І ми допомагаємо йому, дихаючи легко і глибоко.

Вплив практики можна посилити, повторюючи афірмації. Подумки або вголос. Або прослуховуючи їх, записані на диктофон. «Мені подобається моя спина. Моя опора – саме життя. Я відчуваю моральну підтримку. Я відганяю геть усі страхи. Я відчуваю себе коханою (коханим). Не важливі для мене ані моє минуле, ані весь мій минулий досвід. Я забуваю все, що залишається позаду. Тепер я довіряюсь природному ходові життя. Я вибираю думки, що дають мені все, що потрібно. Життя сприяє мені завжди, коли я чекаю цього і коли не чекаю. Я знаю: життя – це те, що потрібно. Любов до життя робить мене людиною стрункою і сміливою. Я люблю і ціную мою красиву спину!»

Загальна інструкція для тілесних практик:
1) одяг має бути зручним, не стискує рухів. Під час занять зніміть бюстгальтер і одяг, що обтягує.
2) максимально сконцентруйтеся на відчуттях, що виникають під час занять. Дайте розумові відпочинок. Якщо помітите, що під час вправи думаєте про щось інше, м’яко поверніть увагу до відчуттів тіла.

Якщо Вам допомогла інформація, не забуваємо дякувати. Почуття вдячності відкриває наш серцевий центр – канал для чудових змін в нашому житті.

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.