No Comments

Всім привіт)

Новий день – нові відкриття. І сьогодні ми відкриватимемо для себе одне заняття, задля успіхів в якому ми доклали неймовірних зусиль на першому році свого життя. Здогадалися, про що мова? Так, говоритимемо про ходіння пішки)

Для початку питання для затятих автомобілістів та не менш затятих пасажирів – що стається із автівкою, якщо вона стояти без руху тривалий час? Вона почне іржавіти, “дряхліти” і всіляко руйнуватися – простоювання без навантажень для неї рівносильне загибелі. І ті, хто люблять свою машину, не дають їй довго застоюватися. Тільки от питання, чому до себе ми ставимося гірше, аніж до власного “залізного коня”? Через те, що за автівку ми заплатили кревні, а Дар Життя отримали безплатно?..

Ходіння пішки стало першою жертвою наших амбіцій, лінощів та невротичної зайнятості. Відновивши це заняття і пізнавши його глибоку сутність, ми суттєво покращимо стан наших справ у широкому сенсі.

Наше тіло стає більш витривалим та підтягнутим за рахунок того, що всі організм отримує більше кисню, а м’язи навантаження. Рухова активність сприяє нашій стресостійкості та впевненості у собі. Можна помітити як активна прогулянка сприяє тому, що шал думок втихомирюється, з’являються нові ідеї та натхнення – адже підчас ходіння вмикається права півкуля нашого з вами мозку і це дозволяє відпочити перевантаженій лівій півкулі.

Ходіння пішки дозволяє нам відчути себе більш вмиротворенними, зібраними і психологічно відпочившими – адже енергія повертається від думання про купу різних справ до життєвоважливих центрів нашого організму.

Я можу про це розповідати ще довго та відчуваю питання, яке вже постало у тих, хто дочитав до цього місця – цікаво, скільки ж вона сама проходить пішки? Життя змусило мене шукати прості та ефективні способи підживлювати власні “батарейки”, то ж моя мінімалка – 5 км в день в активному темпі, в середньому – 7-8 км.

То як – вирушаємо на прогулянку?)

Подарунок для найбільш стійких – високоефективна, а відтак одна з улюблених практик “Сонечко”.Яку ми виконуємо для стану впевненості, життєрадісності, відчуття сили та власної міцності.

Робити можна лежачи, можна сидячи – вмостившись зручно. Або при потребі, стоячи в черзі чи в момент, коли на когось очікуєте. Що більше практикуєте протягом дня, то краще.

Уявляєте, що сонечко лагідно Вас зігріває. Його промінчики проходять крізь маківку, струмок з сонячних променів поступово наповнює все тіло, вимиває всі хвороби, страхи, тривоги, застої. Струмок рухається до ступнів і весь негатив вимивається в землю. З землі цей потік сонячних промінчиків повертається назад до сонця. Створюється такий кругообіг сонячних промінчиків: сонечко – Ваше тіло – земля – і знову сонечко. Практика одразу позитивно впливає на самопочуття та впевненість у собі.

Гарного всім дня)

© Катерина Когут, 2017

P.S. Чесслово відповідаю на всі листи) Як мені це вдається? Мабуть, маю таке бажання 😉

Залишити відповідь

Индекс цитирования.