No Comments

mudraЙога для пальців / мудри / жести сили – в літературі можна зустріти різні назви для цих особливих жестів. Які за бажанням змінюють і настрій, і стан психіки і направляють потоки внутрішньої енергії. З їхньою допомогою можна сконцентруватися або розслабитися, полікувати хворий орган або «підзарядитися».

 

 

 

 

 

 

rakovina1 – мудра «Раковина». Допомагає при ангінах і інших проблемах з горлом або голосом. Виконується 15 хвилин.
Для більшої ефективності мудрі можна доповнювати повторенням афірмації подумки або вголос: «Моє самовираження вільне і радісне. Я легко можу постояти за себе. Я демонструю мою здатність до творчості. Я хочу змінитися».

 

 

 

 

 

podnim2 – «Підйом». Її виконання активізує внутрішні захисні сили, забезпечує швидке одужання і підвищує загальний імунітет. Захворювання ЛОР-органів, простудні захворювання, пневмонія, кашель, нежить (синусити, риніти, гайморити). Робити не частіше 2 рази в день по 15 хвилин.
Для більшої ефективності мудрі можна доповнювати повторенням афірмації подумки або вголос: «Я дозволяю свідомості мирно розслабитися. Ясність і гармонія присутні в моїй душі і навколо мене. Все йде добре. Я в безпеці. Я люблю моє життя. Я дихаю на повні груди. Там, де я перебуваю, бути безпечно. Я сама (сам) створюю собі безпеку. Я люблю і схвалюю себе ».

 

 

 

 

 

gol_drak3 – мудра «Голова Дракона». Виконання цієї мудри необхідне як для профілактики, так і для лікування всіляких простудних захворювань – кашлю, хвороб легенів, нежитю, захворюваннь носоглотки. Виконується 15 хвилин.
Для більшої ефективності мудрі можна доповнювати повторенням афірмації подумки або вголос: «Я люблю і ціную себе».

Залишити відповідь

Индекс цитирования.