No Comments

Коли Душа наша болить – ятриться образами, пригнічена почуттям провини, понівечена злістю та заздрістю, щемить від ревнощів, стискається страхами, замкнулася від втраченої любові – ми ніби занурюємося в темряву. Що більше подібних переживань ми назбирали, то менше світла в нашому житті.

Це легковпізнаване відчуття – світ навколо здається похмурим та неприязним, холодним та байдужим. Кутики наших губ під тягарем переживань невклінно повзуть донизу, наші руки безсило опускаються, а крила не можуть випростатися. Що сильнішим є тягар безрадісних моментів нашого минулого, тим нам важче – любити, радіти, творити. Тобто – тим нам важче ЖИТИ.

Ми почуваємося загнаними у пастку, такими, що опинилися в безнадійному тупікові. Можемо переживати моменти зневіри та відчаю з цього приводу, або ж навіть почати допомагати ситуації руйнувати себе. Та є кращий вибір.

А саме – для початку ми можемо припустити, що все, що з нами відбувається, якнайкраще СПРИЯЄ НАШОМУ ЗРОСТАННЮ. І потім раптом згадати, що кожна життєва ситуація містить для нас цінний ЖИТТЄВИЙ УРОК, який належить осмислити і вивчити, щоб він не мусив раз-по-раз повторюватися. А потім відпустити негативні почуття, які залишилися в нашій душі при первинному переживанні ситуації – адже тоді ми ще не знали, що саме вона дозволить нам так зрости духовно. Тоді ми ще не здогадувалися, наскільки збагатить нас проходження цього випробування на нашому Шляхові.

Коли ми крок за кроком відпускаємо назбираний тягар, ми тим самим впускаємо більше світла у своє життя. Це теж легковпізнаване відчуття, закріплене у несвідомій частині пам’яті. З’являється відчуття, ніби народжуєшся заново, в такі моменти почуваєшся улюбленою дитиною світу, яку підтримують дбайливі та люблячі Руки…

Практика “Посміхаємося грудьми”. Знайдемо хвилинку і відчуймо, що в центрі грудей у нас розливається посмішка. Відчуймо, як м’яко розпливаються в усмішці “губи” в центрі грудей. Потім уявлення переростає в реальне фізичне дуже приємне відчуття – у грудях з’явиться м’яке і ласкаве тепло. Яке чарівним чином змінить Ваше самопочуття і настрій, стане вільніше дихати. Потім уявімо, як енергія цієї посмішки випромінюється навколо нас.

Практикуючи Посмішку з грудей регулярно, ми помітимо, що до нас тягнуться люди. І це не дивно – адже навколо нас створюється аура любові і прийняття. Відзначимо, що будь-які (навіть конфліктні) ситуації вирішуються найкращим чином. Що на душі стало тепліше і радісніше. Ця практика працює на дуже тонкому рівні та володіє цілющими властивостями, тому благотворно позначається на всіх, хто потрапляє в створене посмішкою поле.

Гарного всім дня 🙂

© Катерина Когут, 2017

Залишити відповідь

Индекс цитирования.