No Comments

st-korМантри бувають різні. І якщо Ваше заклинання із серії “Дайте мені спокій… Відчепіться усі від мене…”, то означає це одне. Вас хтось добряче дістав.

А радше – Ви дозволили комусь себе дістати. Загнати в кут, засмикати. Коротше кажучи, віддали право розпоряджатися собою. Звичайно, без жодних там писульок і нотаріального засвідчення.

І тепер на правах такої “джентельменської” неписаної угоди Хтось має законну підставу мотати Вам нерви, витирати ноги і затикати всі дірки.

Чудова картинка, чи не так? Ну, самі погоджувалися – чого вже нарікати.


Щоб всі залишили в спокої можна спробувати залізти в нору. Але є один момент – в нору дуже зручно тикати палицею і робити інші малоприємні речі. А ось тому, хто сидить в норі не позаздриш. Тому заздалегідь подбайте про наявність пожежного виходу.

Ще можна спробувати варіант з безлюдним островом. Але і тут свої нюанси.

А поки Ви прочісуєте Інтернет, гадаючи, куди б втекти подалі від усіх, дозвольте заради сміху нагадати про досить банальну річ. Яку Ви забули, коли щодуху тікали від кривдників. Про Ваші межі і Ваш простір. Де саме Ви – Творець і Господар. І якщо створене Вам не до смаку, засукаємо рукава і починаємо переробляти. Матюкаючись і сердито пихкаючи.

Нагадайте собі про те, що Ви маєте право на СВОЄ життя. Право БУТИ СОБОЮ. Що створили Вас саме таким, яким Ви є. І замість того, щоб постійно вибачатися за це, хоча б спробуйте роздивитися в собі СКАРБ, яким Ви є насправді.

Ви малюєте свою реальність власними думками, почуттями, установками. Діями і бездіяльністю. І оскільки Ви – Творець, то в будь-який момент можете змінити картину за власним бажанням.

Так, справа це буде неабияка. А поки закочуєте рукави, я заспіваю Вам пісеньку:

Ти ж королева …
Ти маєш право на будь-який хід …

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.