Ми вже з вами знаємо, що життя дбає про наше зростання. Саме тому і полюбляє час від часу поставити нас в цікаву позу, загнати до тупика. В ситуацію, де не діятимуть звичні рецепти, для проходження якої нам доведеться віднайти в собі і світі щось абсолютно нове.

Коли щоденне життя перетворюється на рутину, нас обсідають сумнівні друзяки – нудьга, ілюзія, що вже все знаєш про цей світ, тощо. Нашу волю зв’язують лінощі, сумніви, різноманітні побоювання. Ми починаємо імітувати діяльність, з життя зникає радість та задоволення. Найгірше, що в такому випадкові ми втрачаємо інтерес і перестаємо ШУКАТИ.

Та такий розвиток сценарію не входить до планів Сили, що Дарувала нам Життя. Тому Вона виходить на сцену, коли ми тривалий час сидимо без руху, прирісши до дивану “п’ятою точкою”, справжнім призначенням якої є пошук пригод. І все починає летіти шкереберть.

Ми різко перестаємо нудьгувати і благаємо повернути все як було, обіцяючи, що будемо з цього щасливими. Але Сила Життя невблаганна. Вона вже в курсі, що нашим з вами обіцянкам немає віри, тому продовжує гнути своє. І що скоріше ми зрозуміємо, що назад вороття немає і приймемо новий виклик, тим швидше вирулимо із ситуації. Та до нас з вами рідко доходить одразу. Ми внутрішньо впираємося, канючимо, дригаємо ногами, продовжуючи робити те, до чого звикли. А воно не працює. Ми здатні демонструвати нечувану затятість та міднолобість, раз по раз відтворюючи старі способи дії та реагування. Та Сила Життя лише любляче всміхається, поглядаючи на марність наших зусиль перебороти її.

І в один момент настає прозріння. Самостійно чи із сторонньою допомогою ми раптом усвідомлюємо, що доведеться спробувати щось нове. Ми вже не настільки наївні, аби продовжувати робити те саме і сподіватися на інший результат.
Поступово для нас стає очевидним, що проблему не розв’язати старими способами і для її вирішення доведеться піднятися на новий рівень. Раптом БАЦ! – і ми як справжні герої американських блокбастерів відкриваємо у собі власну СУПЕРЗДАТНІСТЬ, про існування якої навіть не здогадувалися.

Гарного всім дня і нових відкриттів, любі супергерої)

© Катерина Когут, 2017

Залишити відповідь

Индекс цитирования.