No Comments

Всім привіт)

Вчора ми почали вчитися оцінювати власний стан – його фізичну, емоційну, енергетичну та духовну грані. Дехто навіть не обмежився поставленим мною завданням, а спробував продіагностувати стан небайдужих йому людей. Дякую за пророблену вами роботу та листи, які ви мені надіслали! Як і раніше – жоден лист не залишився без відповіді.

Більшість із вас із прикрістю відзначили, що балансують між 4 та 7 ступенями (Хронічною втомою та Зацікавленістю) – тобто віднайшли у собі стан енергетичного виснаження і потребу вчитися “підзаряджати свої батарейки”, щоб знову ставати здатними відчувати радість від спілкування, діяльності та відпочинку.

Отже, ми з вами маємо поступово розібратися, що впливає на наш стан, та опанувати ефективні та дієві методи саморегуляції, які дозволятимуть нам жити більш повним життям. З кількома з них ми вже знайомі – пам’ятаєте практики, які ми з вами робили? Стрибочки, Крочки тощо.

Сьогодні познайомимося із серією з 4-х практик. Яка допомагатиме нам швидко відновлювати сили та життєвий тонус, позбавлятися від незначних недугів, досягати стану умиротворення та глибокої релаксації. Дивіться фото, детальний опис теж додаю (під кожним фото).

Нехай весь світ зачекає на ті кілька хвилин, які ми витратимо на ці чудотворні практики… І ми повернемося у нього оновленими, більш люблячими та терпимими… Більш життєрадісними та енергійними… Ці декілька хвилин дозволяють нам підзарядити свої батарейки і стати здатними знову любити цей світ.

На цій люблячій ноті завершую пост. Відчуйте кожною клітинкою позитивні зміни у власному самопочутті

© Катерина Когут, 2017

P.S. Ваша активність справді приємно вражає. Тому відповідаю вам взаємністю і не шкодую часу для тих, хто шукає і працює над собою. То ж можете не сумніватися – жоден ваш лист не залишиться без відповіді

Практики:

Практика 1. Вправа виконується стоячи. Ноги на ширині плечей, руки зігнуті в ліктях, лікті розведені в сторони. Пальці зігнуті, притиснуті подушечками до долонь. Легко доторкаються тільки подушечки великих пальців обох рук. Очі закриті. Увага зосереджена на подушечках великих пальців. Після з’єднання подушечок великих пальців починається спонтанне розгойдування тіла вперед – назад зразок маятника. Вас перестають турбувати зовнішні подразники, Ви відчуваєте тепло. Спочатку воно відчувається в точці з’єднання великих пальців, а потім поширюється по руках до плечей, а слідом у тілі з’являється приємне, розслаблююче тепло, в ступнях ніг – жар. Коли жар в ступнях стане сильним, виконання вправи завершено.


Практика 2. Початкове положення те ж, що і для першого жесту. Долоня правої руки накриває зверху стиснуті в кулак пальці лівої руки. Лікті розведені в сторони, очі закриті, подушечки великих пальців з’єднані, і обидва пальця спрямовані на грудину. Увага зосереджена на відчуттях лівої сторони тіла. Під час виконання цього жесту сили з’являється відчуття, що в лівій стороні тіла відкриваються енергетичні канали, м’яке живильне тепло хвилею тече по лівому боці і руці, наповнює ліву сторону шиї і ліву половину голови. Коли тепло заповнить ліву половину голови, ви відчуєте: ліва половина тіла наповнена пульсуючим струменем енергії, що вільно тече по енергетичних магістралях. Ліва половина тіла зігріта рухом енергії, а права залишається звичайною. Виникає відчуття вільного руху енергії в лівій половині тіла. Серце працює легко, ритмічно.

Практика 3. Він є повторенням другої практики, з тією різницею, що долонею лівої руки ви накриваєте стиснену в кулак праву. Хвиля відчуттів правої сторони повторює ті, що ви відчували в лівій половині тіла. Тепер обидві половини тіла – права і ліва – наповнені рухом і теплом. Але між ними є бар’єр. Ніби тонка прозора площина розділила тіло надвоє.

Практика 4. Руки зігнуті в ліктях, долоні щільно притиснуті одна до іншої. Кінчики пальців дивляться вгору. Очі закриті, увага зосереджена на відчуттях серединної лінії тіла. Тіло знову трохи розгойдується, і всередині настає спокій. У грудях з’являється тепло. Воно тонкою цівкою тече вгору і вниз по серединній лінії тіла. Внизу тепло досягає лобка, йде в глиб тіла, наповнює промежину і піднімається по хребту. Коли енергетичні струмочки зверху і знизу з’єднаються на хребті, відчуття перепони, що розділяє тіло на дві половинки, зникає. Залишається загальний ритм пульсації енергії, що струмує по каналах і меридіанах.

Залишити відповідь

Индекс цитирования.