No Comments

Люди, які порпаються в смітниках, завжди збурювали в мені суперечливі почуття. Мікс співчуття, остраху та купи всього іншого.

Життя полюбляє жартувати. Тому не дивно, що найяскравіший урок людяності прийшов мені звідти, звідки я його чекала найменше.

Був звичайнісінький ранок в країні, де все летіло шкереберть. Чекаючи, доки звариться кава, я визирнула на двір. Моїм очам відкрилася картина, що змусила затамувати подих…

В смітнику порпався чоловік, вибираючи папір та пляшки серед сміття. Раптом до нього підбігла обшарпана дворняжка із підібганим хвостом. Складність її життєвого шляху була очевидною – навіть з 10-того поверху було помітно, як світяться її ребра.

Чоловік поглянув на собаку. І, залишивши свої справи, почав щось шукати серед сміття. Через кілька миттєвостей дістав звідти викинуту булку та пляшку із чимось схожим на кефір. Миска також знайшлася швидко. Він дбайливо розкришив булку, розмочив її в налитому кефірі та простягнув її собачці.

Та боязко відбігла подалі. Але почуття голоду пересилило страх і вона почала наминати.

Сумніваюся, що той чолов’яга сам вже встиг щось поїсти. Але він допоміг комусь, кому було ще гірше, ніж йому! В момент, коли більшість народу опанував страх за власне майбутнє, ця людина відгукнулася на чужу скруту. Не для піару чи галочки. Просто не змогла вчинити інакше.

Ситуація привернула не лише мою увагу. Двором проходили будівельники і також не могли відірвати очей від цієї сцени.

Доки мимовільні глядачі переживали побачене, чоловік узяв зібраний папір та пляшки. І пішов своєю дорогою. Та його вчинок не залишився безслідним.

Через кілька днів у нас на подвір’ї з’явилися 2 будки – справжні собачі котеджі із новеньких дощок. Їх змайстрували будівельники, які проходили поруч. В них оселилася та собачка і ще кілька її друзів. Сказати, що вони бігають по вулиці, буде перебільшенням. Адже їх підгодовує весь ЖК. І вони радше котяться, аніж бігають. Відповідно до погодних умов будки накриваються плівкою та ковдрами.

Отак краса однієї людської душі збурила справжню ланцюжкову реакцію доброти та людяності в інших.

Гарного всім дня!)

Залишити відповідь

Индекс цитирования.