No Comments

gens185Кожна людина від народження обдарована. Має творче начало.

Тому або Ви дозволяєте ТВОРИТИ своїй творчій частині, або вона починає ВИТВОРЯТИ.

Не можна безкарно придушити здатність до творіння. Вона схильна до бродіння.

Найсумніше бачити як загниває в людині ця дивовижна здатність до створення.

Багато хвороб відбуваються через пригніченість творчих здібностей. І навпаки, виплекані творчі паростки – джерело сили, здоров’я і любові.

Людина, в якій придушена творчість, схильна придушувати її в інших. Оскільки сама є нездатною до радості натхнення, не може дозволити іншому відчути таке задоволення.

Навпаки людина, яка дбайливо пестить світоч своєї творчості, відрізняється толерантністю і доброзичливістю. Все ніби розквітає навколо такої людини, прагнучи доторкнутися до її радості. Одна її присутність здатна окрилювати і надихати оточуючих. І вона дарує щедрою рукою, знаючи, що джерело її невичерпне. Тому як кожну мить вона проживає повно і з вдячністю. Вона творить силою любові і все створене нею сповнене цією любов’ю.

Творчі здібності подібні чудовим рослинам – вони не можуть жити в темряві. Їм необхідне світло. Акт творчості подібний поцілункові – спочатку несміливому, котрий стає все більш рішучим і пристрасним.

Творчість – дія, джерелами енергії якої є центри задоволення і серця. Центр розумової діяльності за допомогою творчості перемикається в якісно інший режим роботи, відкриваючись потокам інформації і перетворюючи її для своїх цілей.

Творчість – виплеск і розрядка енергії, але одночасно і можливість для організму поповнитися новими свіжими силами. Як свіжіє листя після літнього дощу.

Творчі здібності проявляються в будь-який діяльності, спрямованій на створення. Не лишень в мистецькій площині. Вони тісно переплетені з покликанням людини, тому й неможливе їхнє безкарне придушення. Бо творче начало є безцінним і вимагає обов’язкової реалізації.

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.