No Comments

Привіт всім) Є ще кілька моментів, які слід мати на увазі тому, хто прямує шляхом створення власного добробуту.

Вони настільки важливі, що довелося винести їх в окрему публікацію.

1) слід загадувати екологічні бажання. Слідкуйте за тим, щоб Ваші бажання/цілі/наміри стосувалися лише Вас і ґрунтувалися на здорових життєствердних принципах. Всі спроби нав’язати комусь свою волю або отримати “не своє” надійно блокуються Вищими Силами.

2) час виконання замовлення. Воно залежить від того, наскільки Ви зуміли звільнитися від емоційного непотребу і гармонізувати свій внутрішній стан. А також від складності самих бажань і Вашої готовності їх прийняти в даний момент. Тому варто відпустити всяке нетерпіння і сумніви, щоб не затягувати час виконання замовлення.

3) коли починаєш практикувати удари (практики Лоуена), під час виконання практик небажане почуття (страх, злість, вина тощо) спочатку посилюється. Цього не слід побоюватися – так протікає процес звільнення від накопичених негативних емоцій. Важливо розуміти, що цей страх (і інші почуття) не з’явився заново. Він живе в затиснутих м’язах і невтомно працює, створюючи небажані речі у Вашому житті. Коли починаєте практикувати удари, Ви просто стикаєтеся з ним перед тим, як благополучно від нього звільнитися. Спливає відповідний спогад про конкретну ситуацію і пов’язані з нею почуття. Важливо максимально вкладатися в удари. До появи повної розрядки і навіть втоми на перших порах. І виконувати практику заземлення після кожної серії ударів. 

4) синусоїда результатів роботи над собою і своїм добробутом. Її легко показати за допомогою картинки. Це рух вгору, де поліпшення в стані обов’язково чергуються зі спадами. Це природне протікання будь-якого процесу розвитку – людини, економіки тощо. Хороша новина в тому, що при продовженні роботи над собою навіть під час спаду Ви ніколи не повертаєтеся до початкового рівня. І за спадами обов’язково йдуть нові звершення.

5) реакція оточення. В силу тривалої закритості нашого суспільства у нас ще тільки формується розуміння, що для повноцінного життя і більших досягнень людині доводиться займатися самопізнанням і саморозвитком. І тому як все незвичне, спочатку робота людини над собою може викликати здивування її оточення. Адже у них вже склався звичний образ Вас і відносин з Вами. А тут починаються відкриватися нові грані. З якими належить познайомитися. Тому проявляйте терпіння до свого оточення. Приймаючи їх здивування як щось природне. Можливо, Ваш досвід надихне їх на власні відкриття)

Дякую Вам за увагу, мої дорогі) З наступаючими святами! Любові, радості і задоволення від кожної миті життя! Творчого натхнення і нових звершень! До нових зустрічей!

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.