No Comments

dobrobut-malyunokДоброго ранку, мої дорогі) Дякую за те, що розповідаєте про своїм успіхи і те, як йде робота над практиками. Не будемо зменшувати обороти.

Сьогодні ми будемо розставляти всі крапки над “І” – постараємося максимально прояснити чим займаємося. І чому саме так. Коли чітко розумієш, що робиш і навіщо, працюється веселіше. Особливо коли мова йде про створення власного добробуту)

Минулого разу ми познайомилися з Обмежувачами добробуту. Ви і раніше з ними зустрічалися, коли намагалися заробляти більше. Але немов натикалися на невидиму перепону – стіну, через яку всі зусилля виявлялися безрезультатними. Цією стіною є Обмежувачі. І вони настільки розперезалися, що не обмежилися лише кількістю грошей) Обмежувачі закріпилися і проявляються на всіх рівнях життя людини:

1) тілесному,
2) почуттів і емоцій,
3) думок, установок і переконань,
4) енергетичному,
5) сексуальному,
6) ну і, звичайно, фінансовому.

Ось чому для того, щоб поліпшити свій добробут, ми виконуємо різноманітні практики. Це дозволяє нам просуватися одночасно по декількох рівнях. Щоб з кожним днем максимально наблизитися до нашої мети: новий рік – новий рівень добробуту.

Якщо Ви дочитали до цього місця, займемося практиками)

Практика 1. Нам знадобляться грошові купюри різного номіналу. В ідеалі, щоб була й інша валюта. Беремо в руки одну з купюр. Розглядаємо її уважно. Підносимо до носа, щоб відчути запах. Так-так, виявляється гроші пахнуть! І навіть дуже сильно. Понюхавши грошовий знак іншої країни, Ви помітите, що пахнуть вони абсолютно по-різному. Тепер закриваємо очі і досліджуємо купюри на дотик. З подивом помічаємо, що відчуваються вони теж по-різному! Запишіть свої відчуття від запаху і дотику до купюри. Які почуття у Вас виникають, коли Ви тримаєте гроші в руках? Це радість чи, можливо, смуток? Образа чи задоволення? Записуємо почуття, які у нас виникли.

Практика 2. Запасаємося 14 чистими листочками паперу. І щодня протягом 2 тижнів будемо малювати по 1 малюнку. Беремо ручку або олівець. І ставимо собі питання: “У чому саме полягає моя проблема з фінансами? Що мені необхідно зробити, щоб в моєму житті стало більше грошей? Що мені необхідно змінити в собі, щоб досягти процвітання і успіху, про які мрію? Яким чином я можу вирішити існуючі проблеми та поліпшити свій добробут?” І нехай олівець сам малює. Що йому заманеться) Можливо, це буде абстракція або навпаки деталізований малюнок. Бути може, йому захочеться креслити або навіть дірявити папір. Дозвольте йому це. Ви самі відчуєте, коли малюнок закінчено. Після закінчення малювання обводимо малюнок – беремо в рамочку. Розглядаємо його якийсь час. І прибираємо туди, де будемо зберігати всю серію малюнків.

arkaПрактика 3. На додаток до вже освоєних нами тілесних і енергетичних практик ще одна чудова техніка. “Арка” А. Лоуена. Виконуємо як на малюнку) Стаємо на ноги, розставивши стопи на відстань близько 50 сантиметрів, злегка розвернувши миски ніг всередину. Тепер впираємося кулаками в поперек. Не відриваючи п’ять від підлоги, згинаємо коліна. І прогинаємося назад. Вага тіла – на передній частині стоп. Дихаємо глибоко, задіюючи живіт. Виконуємо 0,5-1 хвилину. Тільки почавши практикувати, Ви можете відчути різні напруги – в попереку, горлі, в плечах, колінах тощо. Продовжуємо дихати і відчуваємо як в тілі починають з’являтися перші тремтіння – це цілющі вібрації. Які, як ми пам’ятаємо, дозволяють звільнитися від руйнівних напружень і наслідків стресів. Після вправи ОБОВ’ЯЗКОВЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ (попередній пост).

Також щоденно працюємо зі списком бажань та звільняємося від супротиву. І знаходимо, за що подякувати сьогодні)

Дякую за Вашу увагу, дорогі мої друзі! Гарного дня!

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.