No Comments

korobkiОтже, від учора ми з Вами вирішили підняти свій добробут на новий рівень. Нагадую нашу мету: новий рік – новий рівень добробуту.

І вже розпочали пошук стратегій і установок, які створюють ту ситуацію, в якій ми зараз знаходимося. Адже для того, щоб прийти до бажаного результату, нам необхідно замінити непрацюючі програми новими і ефективними.

Відправною точкою в наших шуканнях стало ставлення до грошей наших батьків. Конкретно – їхні слова і особистий приклад поводження з грошима. Ми виконували з Вами практику, яка дозволяє відшукати і витягнути на рівень усвідомлення наші внутрішні закони, що стосуються грошей. Внутрішні обмежувачі, які керують отриманням і використанням грошей.Виконуючи практику, Ви згадали про свої перші враження про гроші. Які склалися під впливом батьків і найближчого оточення. Що Вам вдалося пригадати? Можливо, слова що “гроші не пахнуть”? Або що це “звичайні папірці”? Або що “вони дістають кров’ю і потом” і “їх не буває достатньо”? Важливо виловити і записати подібні враження і фрази з ВЛАСНОГО досвіду. Саме з ними ми будемо працювати далі.

Практика 1. Гарненько покопирсавшись в шафах пам’яті, Ви записали деякі спогади про гроші зі свого дитинства. Переглядаємо написане і бачимо, що знайдені установки, з якими нам належить попрацювати, створюють відносини з грошима за такими напрямками:
1) скільки грошей мати
2) скільки їх можна витрачати
3) яким чином заробляти гроші
4) як можна використовувати
5) як ставитися до грошей.

Знайомтеся, Грошові обмежувачі власною персоною) Це знайомство ми продовжимо і розвинемо для того, щоб досягнути нового рівня добробуту.

zazemlennyaПрактика 2. Заземлення. Ця практика А. Лоуена добре відома моїм клієнтам. Через відновлення зв’язку із землею вона дозволяє віднайти почуття глибокої впевненості і внутрішньої рівноваги. Всі стреси безпечно розряджаються в землю і проходять без руйнівних наслідків для організму. Завдяки вкоріненості в тілі поліпшується самопочуття. І прийняття рішень відбувається з позиції спокійної впевненості у власних силах.

Робимо все так, як на малюнку) Встаємо і розставляємо стопи на відстань близько 25 сантиметрів. Розгортаємо миски злегка всередину, щоб трошки потягнути м’язи сідниць і задньої поверхні стегон. Нахиляємося вперед і торкаємося статі пальцями обох рук. Коліна трішки зігнуті. Вся вага тіла має припадати на стопи, не переносимо її на руки. Розслабляємо шию і дозволяємо голові вільно повиснути. Дихаємо ротом вільно і глибоко.

Тепер дозволимо вазі тіла «перетекти» вперед так, щоб вона припала на передні частини стоп. П’яти можуть трохи відриватися від підлоги, але ледь-ледь.

Обережно розпрямляйте ноги, доки не натягнуться підколінні сухожилля. Ноги, однак, не повинні випрямитися повністю, а також не повинні бути заблокованими.

Із продовженням практикування відчуття в ногах якісно зміняться. Вони стануть більш живими. Будуть менше втомлюватися. Ви відчуєте в них цілющі вібрації – приємні хвильки в м’язах. Так з організму почнуть іти напруга і наслідки стресів. Хода і будь-які пози набуватимуть невимушеності і впевненості.

posmishka1Практика 3. Внутрішня посмішка з начинкою. Ми вже навчилися посміхатися грудьми, а тепер час розширити наші вміння. З сьогоднішнього дня ми починаємо дякувати своєму тілові і всім його органам за те, як вони чудово працюють для нашого блага. Вони довго залишалися поза нашою увагою. Нерідко вона буває захопленою побутовими проблемами або телевізійними сюжетами.

Ми виправимо свій недогляд. Насичуючи почуттям вдячності і промовляючи слова “Дякую!” кожній часточці свого тіла, кожному органові. Уявляючи, що вони радісно посміхаються у відповідь. Якщо в якомусь із них існує проблема, уявіть, що Ви обгортаєте його любов’ю і турботливою увагою, ніби тепленькою ковдрочкою. “Дякую! Дякую! Дякую!”

Дякую за Вашу увагу, дорогі мої друзі! Гарного дня!

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.