No Comments

Всім привіт) Ми з Вами вклалися в заявлені терміни. І встигли до Нового Року завершити перший етап роботи зі створення свого добробуту. Пропоную підсумувати все те, чим ми з Вами займалися цей місяць.

Якщо говорити мовою городника – любителя, ми весь цей час готували ґрунт для того, щоб наступні врожаї порадували нас своєю щедрістю і багатством.

Ми багато працювали, розчищаючи свій особистий простір від накопиченого емоційного та інформаційного мотлоху. Так, виявилося, що його накопичилося чимало. Але ми вже приступили до прибирання і не відступимо, доки не відпустимо всі образи, страхи, почуття провини тощо.

Усвідомлюючи зміст ЖИТТЄВИХ УРОКІВ, які стоять за всіма болючими ситуаціями, ми не лише зцілюємо власні рани, а й перетворюємо їх на свою силу. Ми починаємо бачити і чути більше. Відчувати повніше, розуміти глибше. Діяти ефективно.
Ми відкрили для себе силу любові і вдячності і навчилися наповнюватися ними. І побачили, як зміни в нашому стані чарівним чином впливають на оточуючих, на життєву ситуацію в цілому. Спочатку це були ледве вловимі нотки. Їм на зміну прийшли чудові миті. У міру продовження практики їх стає все більше. А значить в житті з’являється більше любові і щастя.

Через заняття, які приносять справжні радість і задоволення, ми почали зміцнювати і підживлювати свій дух. І відчули, що ростемо через них. Відкриваючи і пізнаючи свій унікальний внутрішній світ, стаємо сильнішими і впевненішими в собі.
Різдвяні канікули – момент не тільки для відпочинку і підзарядки батарейок. Але також можливість закріпитися на досягнутої висоті і почати новий рік дійсно по-новому. З тим, щоб він приніс нам новий рівень добробуту.

Практика 1. Згадайте події цього року. Які чудові речі трапилися з Вами в цьому році? Зосереджуємося саме на позитивних моментах. Великих і маленьких. Спілкування з якими людьми Вас наповнило радістю? Які заняття принесли заспокоєння і задоволення? Які чудові відкриття Ви зробили для себе в цьому році? Можливо, якісь проблеми благополучно вирішилися або Ви побачили їх по-іншому? Або, може, хтось допоміг Вам?

Коли ми ставимо завдання своєму розумові (задаємо питання), він негайно приступає до його виконання. І шукає в банкові пам’яті потрібні нам події. Фокусуємося на цих всіх чудесних речах у своєму житті і починаємо відчувати щиру подяку за них. Таку, що відгукується приємним відчуттям у грудях. І підсилюємо це почуття. Пам’ятаючи про те, що чим більше ЩИРОЇ вдячності ми відчуваємо, тим більше благополучними стаємо.

Практика 2. Відкриваємо канал благополуччя (за мотивами практики Лариси Ренар). Для цього людині достатньо лише простягнути руки, прийняти і подякувати світові за щедрі дари. Відкриваючи серце для любові і вдячності, ми одночасно стаємо благополучними. Це дві сторони однієї медалі. Дві сторони одного потоку.

Стаємо посеред кімнати. Долоні м’яко притискаємо до центру грудей. Зробивши крок назустріч світові, відкриваємо руки для отримання благ і подарунків (матеріальних і нематеріальних). Притискаючи долоні до грудей, робимо крок назад. Беручи все, що дарує світ. І дякуємо йому від душі за щедрі подарунки. Проробляємо це 9 разів.

Дякую Вам за увагу і виконану роботу! Свято наближається, свято наближається)

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.