No Comments

Привіт всім! Роботи виявилося більше, ніж передбачалося, чи не так? Уявлялося інше – просто клацаєш пальцями і бажане в кишені. Або на картці)

Більшість з Вас вже прочитали чимало інших книг по творінню бажаного. І стикалися з тим, що з якихось причин вони іноді спрацьовують не до кінця. Ще частіше – процес досягнення бажаного затягується. У рідкісних випадках – не спрацьовують зовсім.

Це відбувається від того, що у кожної людини унікальна особиста історія і індивідуальний емоційний багаж.

Якщо особистий простір забито невирішеними болючими ситуаціями, як відшукати місце для чогось нового в житті? Якщо не попросити бажане і не подбати про свою здатність прийняти його, то як же всі ці чудові речі прийдуть в наше життя?

Адже коли ми що-небудь замовляємо в інтернет-магазині, ми вказуємо конкретний товар (розмір, колір, модель тощо), залишаємо дані для доставки. І піклуємося про те, щоб опинитися на місці, коли його доставлять. Уявіть собі здивування менеджера, який отримав замовлення: “Надішліть те, не знаю що. Туди – невідомо куди. Тому – не знаю кому”. Посміхаєтеся? Легко впізнаються наші дії щодо деяких бажань, чи не так?

Для того, щоб корабель наших бажань і намірів доставляв нас без особливих затримок в потрібне місце, нам доводиться позбутися емоційного баласту, залатати всі діри і зібрати все необхідне для подорожі. Тоді рецепти творіння починають працювати.

Тож наступними претендентами на викидання є депресія і апатія. Вони руйнують і процес залучення бажаного (людині “нічого не хочеться” і її “ніщо не радує”), і здатність до прийняття (людина немов замкнулася зсередини – спробуйте їй що-небудь доставити).

Для звільнення від депресії необхідно розібратися з причинами її виникнення. У двох словах їх можна окреслити так:

1) необхідність в перепочинку та відновленні сил через надмірну або неправильно збалансовану діяльність. Допомагає відпочинок, зміна обстановки або діяльності, балансування способу життя.

2) спроба захиститися від негативної інформації. Якщо людина насичує своє інформаційний простір різними новинними шоу, кримінальними серіалами, ток-шоу про немислимі проблеми, спрацьовує природний захист. І канали прийняття закриваються в спробі запобігти потраплянню ще більшої кількості негативу. У цьому випадку доводиться розвивати в собі вибірковість і вміння насичувати свій простір якісною інформацією.

3) ізоляція від світу через почуття провини, образи тощо. Це блокує зсередини прийняття благ. Про те, як відпускати ці почуття ми вже з Вами говорили раніше.

4) знеструмлення через заняття невідповідною діяльністю, слідування несправжнім цілям. Відмова від ствердження своїх цінностей. Соня Чокет називає це психічної анорексією і нагадує про необхідність підживлювати і зміцнювати свій дух. Пам’ятайте, трохи раніше ми вже цим займалися?

Для того, щоб відновити свої сили і набути життєствердної позицію, ми:

1) використовуємо практики Лоуена. Вони Вам вже знайомі (пост Створюємо свій добробут – 17)

2) зміцнюємо і підживлюємо свій дух. Починаємо помічати моменти, коли відчуваємо радість і задоволення. Коли якесь заняття захоплює нас настільки, що ми забуваємо про все на світі. Які заняття приносять Вам радість і умиротворення? Занурення в яку діяльність дозволяє відчути себе більш свіжими і відпочилими? І насичуємо свій день такими заняттями і проведенням часу.

3) наповнюємося любов’ю (Джоуел, пост Створюємо свій добробут – 12). Можете використовувати для більшого ефекту авторські медитації Джоуела.

Дякую Вам за увагу! Гарного всім дня!)

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.