No Comments

dobrobutЩоб працювати стало веселіше, давайте поставимо собі за мету. Привабливу і амбітну, яка включить нашу волю і інші необхідні ресурси. І стане нашим рятівним тросом, призначеним витягувати нас з трясовини звичок і супротиву.

Отже наша мета: новий рік – новий рівень добробуту. Вона передбачає, що до Нового Року ми порозчищаємо поклади неефективних програм і установок, а також запустимо механізми створення бажаного добробуту. Прийнято!

Тепер день за днем, крок за кроком будемо йти до досягнення нашої мети. Адже навіть найменший щоденний крок в бажаному напрямку створює опору під ногами, що є передумовою впевненості і віри в себе.

Чим же займемося сьогодні? Почнемо розбирати завали) Беремо свій зошит або блокнот і поїхали)

Практика 1. Напишіть все, що пам’ятаєте з дитинства про гроші від батьків. Що вони говорили? Як самі поводилися з грошима? Як отримували і як розпоряджалися? Все, що вдасться згадати.

Практику виконуємо неквапно – після постановки завдання протягом дня будуть спливати потрібні спогади. Їх необхідно буде записувати.

Потім проаналізувати, які установки і стратегії у ставленні до грошей, що взяті з дитинства, працюють при зароблянні грошей ЗАРАЗ.

Про значення цієї практики для створення нашого добробуту поговоримо наступного разу. А зараз згадуємо і записуємо, витягуючи установки і стратегії на рівень свідомості. Щоб гарненько розглянути і викинути непотрібне. Як ми чинимо з одягом та іншими речами при прибиранні.

Практика 2. Підвищення енергетичного рівня. Для озвученої роботи нам з Вами знадобиться чимало сил. Тому займемося підвищенням свого енергетичного рівня. Для цього ми вже виконуємо Стрибочки, Крочки та Мануалку для спини. Сьогодні нова практика.

Сідаємо на підлогу по-турецьки. І починаємо розгойдуватися вліво – вправо, по черзі відриваючи сідниці від підлоги. Якщо відчуєте напругу в горлі, дайте їй вихід через звук – стогін, мугикання, можна щось наспівувати. Почніть виконувати вправу з пари хвилин. Поступово необхідно її робити протягом 5-7 хвилин. Копчик – один з найпотужніших акумуляторів в нашому тілі. Енергія, накопичена в районі куприка, піднімаючись по хребту, насичує необхідні ділянки тіла. Прибирає затиск горла. Звільняє самовираження і творчу енергію.

Практика 3. Пишемо список з 10 пунктів, за що ми вдячні в нашому житті. Ронда Берн їх називає благословеннями. Перелік допоможуть написати такі питання: За що мені хочеться подякувати від щирого серця? Думки про що/кого наповнюють мене вдячністю?

Важливо уникнути в цій практиці формалізму – “мовляв, ну треба ж за це подякувати”. Необхідно відшукати моменти в житті, які включають щиру подяку. Для якої не доводиться силкуватися – вона природно наповнює все єство.

Коли список 10 благословень написаний, читаємо кожен пункт про себе або вголос. І по кожному пункту говоримо тричі: «Дякую, дякую, дякую!», І відчуваємо вдячність за цей дар, за це благо, смакуючи і посилюючи це відчуття.

Дякую за Вашу увагу, дорогі мої друзі! Гарного дня!

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.