No Comments

Привіт, друзі) Для просування далі нам необхідно закріпитися на взятій висоті. Ми повинні чітко зрозуміти, як же страхи створюють фінансову ситуацію і визначають рівень добробуту в цілому.

Вчора ми говорили про те, що не варто годувати цих дармоїдів. У них драконячий апетит, який постійно зростає. І тому із задоволенням з’їдять все, що людина намагається заробити.

Але як саме це відбувається?

У нас в підсвідомості знаходиться банк різних історій – деякі з власного досвіду, інші – розповіді про чужий досвід (реальний і вигаданий). Більшість таких історій – з телевізора і газет.

Спочатку виникає лякаюча думка. Результат власних сумнівів або послужливо підкинута кимось із родичів/знайомих/ЗМІ.

Людина миттєво залізає в свою скарбничку історій і знаходить там пару відповідних “веселих картинок”. І починає їх раз по раз прокручувати в голові. Миттєво виникає реакція тіла – пульс, дихання і т.д. І людина починає випромінювати відповідні вібрації, які вже приваблюють відповідні ситуації. Якщо Ви тренуєте своє сприйняття, Вам не складе ніяких труднощів зчитати сигнали страху. Також вони проявляються в позі, ході, голосі і тощо.

У спробі впоратися зі страхом людина затискається – стискаються певні м’язи, здавлюється дихання. І так страх закріплюється в тілі. І щоб звільнити тіло від такого руйнівного почуття, ми з Вами практикуємо різні види ударів (біоенергетичні практики Лоуена).

Треба визнати, що більшість людей насправді небагато знають про гроші – не розуміють їхньої природи і того, яким чином людина впливає на їхню кількість. Ми починаємо шукати відповіді на питання, коли щось відбувається не так, як хотілося. Тому грошові страхи легко набувають панічного забарвлення.

Коли ми починаємо аналізувати ситуацію і краще розуміти, що відбувається, страх різко знижує свою інтенсивність. Він втрачає владу над людиною. А через тілесні і енергетичні практики ми здатні відновити свою цілісність і звільнитися від руйнівних почуттів. І замінити їх на інші – які відповідають прагненню до процвітання.

Сьогодні у нас ще пару практик Лоуена. Для того, щоб прискорити відновну роботу, над необхідно поглибити своє дихання. Для практик нам знадобиться валик або пружна скручена ковдра діаметром 20-30 см, що майже не прогинається під вагою.

1. Глибоке дихання + розтяжка м’язів грудного відділу. Вправа виконується на стійкій табуретці, притиснутій впритул до дивана або ліжка. Повільно опускаємо спину на згорнуту у валик ковдру, поки вона не розташується на ковдрі. Ковдра під лопатками. Тепер підніміть руки вгору (паралельно до підлоги). Ноги зігнуті в колінах, стопи стоять на підлозі. Дихати потрібно максимально глибоко, не допускаючи напруги. Якщо відчуєте дискомфорт – різь в горлі, запаморочення, спокійно підніміть голову рукою і подихайте. Почати виконання з 0,5 – 1 хвилини. Поступово збільшити до 2 хвилин. Можете постогнати, якщо з’явиться таке бажання.
Після вправи ОБОВ’ЯЗКОВЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ. 

 

 

 

 

2. Глибоке дихання + розтяжка м’язів поперекового відділу. Переміщаємося на підлогу (килим або матрац). Або на ліжко/диван за умови, що вони досить пружні і не прогинаються під Вашою вагою. Тепер ковдра під попереком. Техніка виконання така сама. Дихайте спокійно. Намагайтеся максимально розслабитися.
Після вправи підтягуємо коліна до грудей і ще якийсь час лежимо в такій позі. Після вправи ОБОВ’ЯЗКОВЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ. 

Потім виконуємо удари (б’ємо подушку/ліжко, боксування, удари ногами)

 

 

 

 

 

3. Глибоке заземлення і релаксація. Опускаємося на коліна. Витягуємо тулуб вперед, ставимо зігнуті в ліктях руки на підлогу так, щоб кисті рук лягли одна на одну, лікті розведені в сторони. Спираємося чолом на тильні сторони кистей. Вигинаємо спину, щоб живіт максимально «відвис» вниз. Дихаємо легко і глибоко, дихання повинно задіяти черевну порожнину. Побудьте в цьому положенні хвилину або дві. Це поза для відпочинку і глибокого дихання.

Дякую Вам за виконану за роботу! Доброго всім дня!)

© Катерина Когут, 2016

P.S. Унікальне відео, де Александр Лоуен пояснює практики, можна побачити тут . Дуже тішуся, що вдалося знайти це відео)

Залишити відповідь

Индекс цитирования.