No Comments

Всім привіт)
Ми з Вами вже запустили роботу очисної системи, практикуючи Стрибочки та Крочки. А сьогодні підемо ще далі – доберемося до м’язів, від яких прямо залежить наша бадьорість, краса та молодість. Мова про особливі м’язи спини та грудей, які дуже недопрацьовують за сидячо-стоячо-лежачого образу життя і своєю пасивністю заважають нормально працювати невтомним залозам, які тільки й чекають на нашу активність, щоб забезпечити нас всім необхідним.
То ж досить балачок. Готові? Поїхали)

Практика 1. Ставимо ніжки доволі широко – в зручну та стійку позицію. І тягнемося в сторони. Дихаємо вільно. Стежимо, щоб дихання не затримувалося. Спочатку ця проста вправа даватиметься непросто – м’язи засиділися без діла. Згодом руки ставатимуть параленьно до землі, а виконувати практику стане ще приємніше.


Практика 2. А це справжня знахідка для тих, у кого є проблеми зі спиною через перенапруження м’язів, що викликане довготривалим перебування у одноманітній позі. Нахиляємося вперед паралельно до землі. І починаємо розмахувати руками із сторони в сторону, повертаючи голову слідом за руками. Виконуємо кілька хвилин. Слідкуємо, щоб дихання було вільним. Не допускаємо стримування. Ця практика укріплює наші м’язи шиї та спини, приводить в норму грудні м’язи і зарахунок цього надає грудям пружності.

Гарного всім дня)
P.S. Вдячна за листи із запитаннями та Вашими історіями

© Катерина Когут, 2017

Залишити відповідь

Индекс цитирования.