No Comments

machoОт тепер він був дійсно злим на себе! Всі його друзі вже зустрічалися із дівчатами, а йому якось не щастило із жіночою статтю.

Але, коли Вова (затятий програміст, який, здавалося б, взагалі не вилазить з-за комп’ютера) повідомив про своє одруження, його охопив відчай. Ну, що ж із ним не так?! Чому у всіх все гаразд, а у нього нічого не виходить?!

Сашко сидів в своєму улюбленому барі. Очікуючи на каву, він проглядав газету. Раптом його увагу привернуло оголошення «Стань справжнім мачо! Зваблення дівчат за 10 секунд! Успіх гарантовано!»
«Ось те, що мені потрібно!» – подумав Сашко.

Привітно всміхаючись, симпатична дівчина подала йому каву. Проте Сашко, нічого не помічаючи, вже зосереджено набирав зазначений в оголошенні номер.

На співбесіді приязний хлопчина в дивному одязі повідомив Сашкові, що йому бракує «харізьми» та й одежинка на ньому не така, в якій можна дівчат «клеїти». «Але, – авторитетно запевнив хлопець, – все в наших руках. Навчимо одягатися, правильно поводитися. І дівки самі тобі на шию вішатимуться. Наш тренер – людина із 10-річним стажем! Суперпрофесіонал!»

Ціна за таке дивовижне перевтілення дещо кусалася. Але Сашка, який рішуче дістав гроші, що відкладав на купівлю ноутбука, вже неможливо було спинити.

Опанувавши складну професію справжнього мачо, Сашко вирішив застосувати отриманні знання на практиці. Особистий консультант допоміг йому придбати все необхідне для зваблення дівчат. Сашко розстібнув до самісінького пупа ґудзики на сорочці, натягнув вузесенькі штанці. Окрасою його «прикиду» мав стати «стильний» картуз, який одразу ж прилип до намазаного гелем волосся. Облившись одеколоном, Сашко вирушив на полювання.

Обравши дівчину, він подивився на неї поглядом «справжнього мачо» та промовив до неї: «Привіт, крихітко! Кльово виглядаєш!» Але замість того, щоб впасти в Сашкові обійми, дівчина відсахнулася та перелякано щось зашепотіла своїй подружці.
Далі справи пішли ще гірше. Сашко іноді не встигав навіть щось сказати. Вистачало однієї «справжньомачівської» посмішки, щоб дівчата пішли геть.

Засмучений та зневірений у собі Сашко попрямував додому. Перевдягнувшись у звичні джинси та футболку, він відчув, що йому несила сидіти вдома насамоті.

Сашко сів за стійку бару і замовив випити. «Невдалий день?» – почув він приємний жіночий голос. Не піднімаючи погляду, він ствердно хитнув головою.

«Проблеми на роботі?» – не вгамовувався голос.

«Я не подобаюся дівчатам», – ледь чутно промовив Сашко.

Почувши у відповідь дзвінкий сміх, Сашко здивовано підняв очі.

Симпатична барменша, продовжуючи сміятися, сказала: «Вибач, не стрималася! А чому тобі так здалося?»

Сашко закліпав очима, не знаючи, що відповісти.

«Завтра в кінотеатрі показуватимуть фільм, який я вже давно хочу переглянути. Якщо ти не маєш інших планів, можемо сходити разом», – сказала дівчина.

© Катерина Когут, 2009

Залишити відповідь

Индекс цитирования.