No Comments

Про нас розповідає наша хода. І посмішка. І вираз очей.

Наше тіло завжди показує, який насправді у нас настрій та як йдуть справи.

Плечі повідомляють, чи дуже нам діставалося в дитинстві та про наші очікування від життя. Ноги сигналізують про те, чи відчуваємо ми зараз впевненість у собі та наскільки орієнтуємося у ситуації.

Тому минуле і може настільки впливати на сьогодення – адже виходить, що ми у прямому сенсі тягаємо його на собі у вигляді зсудомлених м’язів та зменшення рухливості суглобів.

Та є і гарні новини. Ми можемо позбавитися від деформуючого впливу минулого. Проаналізувавши ситуації, що травмували, та звільнивши своє тіло від застарілих образ та негативних переживань.

І знову відчувати себе молодими та свіжими! Дозволити сяяти своїй усмішці та блищати очам! Насолоджуватися активним та повноцінним життям!

Зморшки розгладжуються, коли нас перестає гнітити тривога та необхідність все контролювати. Обличчя підтягується, коли ми звільняємося від накопичених образ та невиплаканих сліз. Зайва вага та целюліт зникають, коли ми вирішуємо попрощатися із застарілим гнівом та почуттям страху. Ми починаємо жити більш творчо, коли горло перестають душити невисловлені слова та почуття. Погляд випромінює силу та впевненість, коли ми відпускаємо почуття провини.

Коли тіло перестає бути скутим прикростями, що відбулися колись в минулому, ми відчуваємо, що в ньому стало більше життя, більше енергії, більше любові. Нам стає легко бути вдячними та радісними. Просто від усвідомлення – Я Є! Неповторна та унікальна людина.

Коли ми звільняємося від необхідності чужого схвалення та страху перед чужою оцінкою, помічаємо, що приваблюємо людей без жодного зусилля з нашого боку. Їм приємно спілкуватися з нами та просто бути поруч тому, що відчувають нашу щирість та задоволення від свободи буття СОБОЮ. Наше справжнє “Я”, звільнене від деформацій прикрим досвідом, виявляється надзвичайно глибоким та багатогранним.

Коли ми позбавляємося від образ та інших негативних переживань – тієї непривабливої купи застарілого мотлоху – отримуємо можливість нарешті помітити справжній скарб, яким володіємо. Над вибором стати СОБОЮ не владний час – для нього не існує вікових обмежень. На будь-якому відрізку свого життя людина здатна відкинути баласт та відкритися радості та задоволенню БУТТЯ СОБОЮ.

 

© Катерина Когут, 2015

Залишити відповідь

Индекс цитирования.