No Comments

intuuciyaІнтуїція/внутрішня мудрість/чуття/шосте відчуття – в літературі можна зустріти різні назви цього дивовижного дарунку.

Вже нікого не доводиться переконувати в необхідності розвитку інтуїтивних здібностей. Адже життя без неї подібне до ходіння в лісі із заплющеними очима. Інтуїція є у кожної людини. У цьому легко переконатися, спостерігаючи за дітьми 4-5 років. Потім школа веде нас в сторону логіки, не допомагаючи удосконалювати таке необхідне природне обдарування. Тому нам і доводиться надолужувати згаяне. Щоб ставати більш радісними і ефективними.

А саме на таких ми і перетворюємося, коли починаємо прислухатися до сигналів, що поступають, та довіряти собі. Наші рішення звільняються від сумнівів, відносини очищуються від недовіри. Ми починаємо йти, куди захочемо, замість того, щоб постійно перечіплюватися і падати, блукаючи навмання.

Практика для розвитку інтуїції. Вибираємо рівну поверхню, яка не пропускає воду (наприклад, поверхня кухонного столу), і поливаємо її водою так, щоб утворилася невелика калюжка. Деякий час просто дивимося на воду. Потім починаємо щось з нею робити, не ставлячи перед собою ніякої особливої мети. Наприклад, безцільно водити по її поверхні рукою, не піклуючись про малюнок. Або злегка плескати пальцями по воді. Все, що завгодно. Просто граємо з калюжкою. Відпускаємо думки. Через якийсь час з’являється відчуття, що в голові щось поступається – немов розплутався якийсь напружений клубок. І з’являється тиха радість. Спочатку ледве помітна, потім – все більш стійка. Іноді приходять відповіді на питання, які довго не давали нам спокою. Дякуємо за отримані підказки і знову відпускаємо думки. Продовжуємо грати з водою далі.

Виконуємо цю практику щодня протягом тижня, приділяючи їй кожного разу не менше десяти хвилин часу. Не прагніть до жодних практичних результатів – це вправа просто поступово розвиває інтуїцію. Коли інтуїтивні здібності почнуть проявлятися і в інший час, завжди їм довіряйте. Іноді підказку інтуїції складно зрозуміти відразу. Для осягнення якихось сигналів необхідно побачити подальший розвиток ситуації. Що більше ми довіряємо своїм внутрішнім мудрості, тим сміливішою і голоснішою вона стає. Тим більше чіткими і легко розпізнаваними робляться сигнали, які вона нам посилає.

Якщо Вам допомогла інформація, не забуваємо дякувати. Почуття вдячності відкриває наш серцевий центр – канал для чудових змін в нашому житті.

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.