No Comments

horizonЛюдина багато часу проводить в квартирі, автомобілі, офісі і від цього відбувається звуження її мислення. І в якийсь момент дрібниці починають здаватися чимось значущим, мухи – слонами.

З’являється безліч надуманих проблем, проте на щось дійсно важливе не знаходиться ані часу, ані сил. В той же час розквітає образливість та враження, що “всі казли”. Знайома ситуація?

Тоді щодня знайдіть 5-10 хвилин, щоб подивитися на горизонт. Відчуйте, як перестають тиснути на голову різні справи та проблеми. Як в грудях з’являється більше повітря і стає непорівняно легше дихати від простого споглядання горизонту. І Ви відчуєте, як розквітає ні з чим не порівняна радість. Від цієї неосяжності простору, просто від того, що Ви маєте можливість це бачити і цим милуватися. Просто від самого БУТТЯ.

Дуже потужна практика. Після кількох практикувань Ви помітите, що ситуації перестають тиснути на Вас. Що обставини втрачають владу над Вами. Ви бачите все різноманіття варіантів, сприймаєте речі адекватно – не перебільшуючи їхнього значення для Вашого життя чи самопочуття. Ви відчуєте, що ростете. Наповнюється силою щось неймовірно важливе. Щось таке, з чим було втрачено контакт  включенням у купу повсякденних справ. Помітите, що стаєте глибшим/глибшою. І люди з Вашого оточення теж відчують ці зміни. Можливо, попросити Вашої поради або просто побути поруч, щоб доторкнутися до цієї глибини.

Якщо Вам допомогла інформація, не забуваємо дякувати. Відчуття вдячності відкриває шлях для чудових змін в нашому житті.

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.