No Comments

st18Здається, що всі навколо успішніші за тебе, а ти заздриш і жалієш себе?

Лиши це заняття на мить і чесно дай собі відповідь на одне питання – чому ти не даєш прийти в своє життя тому, що так сильно бажаєш?

Ні, це лише відмовки. Які справжні причини того, що ти обираєш самоїдство, а не насолоду життям та власними здобутками?Лиши в спокої обставини – вони ніколи не бувають ідеальними. Що насправді криється за звичкою заздрити іншим та скиглінням про неможливість успіху? Що особливого дає тобі це заняття, що ти досі не відкидаєш його?

Безсумнівно, в твоєму минулому є чимало травматичних ситуацій, які спрямували твоє життя певним чином. Вони і зараз впливають на тебе у вигляді твоїх установок, віри/невіри, емоцій, які ти відчуваєш, та тих, що задавлені у твоєму тілі у вигляді спазматичних м’язів.

Але навіщо і надалі залишатися нерукотворним пам’ятником чужим помилкам? Людей, які скривдили тебе, образили в свій час їхні близькі. Це не змінює їхній вчинок по відношенню до тебе. Та чи хочеш ти і надалі всім своїм життям демонструвати їм, як сильно вони напартачили? Ти не мусиш жити із цією образою. Ти не зобов’язаний ображатися, навіть якщо комусь дуже хотілося тебе скривдити.

Якщо ти вирішиш продовжити гратися в ображеного, я поважатиму твій вибір. Цього не треба соромитися – так поводиться більшість. Скаржаться замість того, щоб спробувати переосмислити свій досвід і збагнути, що чужі помилки не роблять нас.
Твій вибір дійсно вартий поваги. І все ж дозволь запитати ще раз: чому насправді ти не даєш прийти в своє життя тому, що так бажаєш?

© Катерина Когут, 2015

st18a

 

Залишити відповідь

Индекс цитирования.