No Comments

Для кого: для тих, кому доводиться змушувати себе йти на нецікаву чи байдужу роботу. Тільки обіцяйте, що нікому не розповісте! Робота може приносити одночасно і дохід, і задоволення. Коли вона Вас справді цікавить, перетворюється на улюблене заняття. Адже Ви постійно розвиваєтеся та самореалізуєтеся в ньому. Для такого заняття і 24 години на добу замало – хочеться приділяти йому ще більше часу.

Що дає:

– знаходження занять, що приносять радість та задоволення;
– поєднання самореалізації із матеріальним добробутом та благополуччям;
– побудова “міцного фундаменту” – укріплення впевненості у собі, позбавлення від блоків, що стримують самовираження.

Побічні дії: заняття улюбленою справою та покращення Вашого матеріального добробуту спонукатимуть оточуючих до захоплення вами та спроб наслідувати Ваш приклад.

Тривалість 1 заняття: 1 година.

Окрім самого заняття будуть завдання для щоденної самостійної роботи. Результати необхідно буде фіксувати у вигляді невеликих самозвітів (рефлексії). З їхнього обговорення ми будемо починати наступне заняття.

Перед першим заняттям мені необхідно буде побачити Ваше фото в повний зріст без взуття та аксесуарів. Вигляд спереду, збоку та ззаду. Тобто мені необхідно побачити особливості Вашої постави і фігури, щоб включити в програму необхідні саме для Вас методики.

Також Вам необхідно одразу визначити, скільки часу на день Ви можете присвятити самостійним заняттям, в який час тощо. Для створення максимально збалансованої та підходящої саме для Вас індивідуальної програми.

© Катерина Когут, 2015

Залишити відповідь

Индекс цитирования.