No Comments

“Стеля” – це наші обмеження. Фінансові, у самореалізації тощо. Деякі з них з´явилися внаслідок оцінок батьків та вчителів, деякі – результат нашої власної самооцінки. В процесі занять ми усвідомлюємо наявні обмеження та перепони на шляху особистісного росту. Дізнаємося як звільнитися від їхньої дії та розвиватимемо власну ефективність.

Що дає програма:

– здатність по-новому подивитися на звичні речі, стрибнути вище звичайної “стелі”;
– пошук нових актуальних цілей для діяльності;
– посилення власної ефективності;
– покращення матеріального добробуту;
– зміцнення “фундаменту”, щоб проблеми не вибивали з “колії”.
Побічні ефекти: почуття радості та задоволення від життя і діяльності!

Тривалість 1 заняття: 1 година. Оплата на карту Приватбанку.

Окрім самого заняття будуть завдання для щоденної самостійної роботи. Результати необхідно буде фіксувати у вигляді невеликих самозвітів (рефлексії). З їхнього обговорення ми будемо починати наступне заняття.

Перед першим заняттям мені необхідно буде побачити Ваше фото в повний зріст без взуття та аксесуарів. Вигляд спереду, збоку та ззаду. Тобто мені необхідно побачити особливості Вашої постави і фігури, щоб включити в програму необхідні саме для Вас методики.

Також Вам необхідно одразу визначити, скільки часу на день Ви можете присвятити самостійним заняттям, в який час тощо. Для створення максимально збалансованої та підходящої саме для Вас індивідуальної програми.

© Катерина Когут, 2015

 

 

Залишити відповідь

Индекс цитирования.