No Comments

Якщо записати сцену Вашої розмови із дітьми, якими виглядатимуть її герої? Спокійними та впевненими у собі? Людьми, які отримують задоволення від спілкування? Чи навпаки – знервованими та скривдженими? Із гнітючим почуттям втрати контролю над ситуацією?

Коли виходить з ладу пральна машина, кличемо майстра. Якщо бажаємо повноцінно користатися всіма функціями гаджету, читаємо інструкцію чи розпитуємо консультанта.

Чи не час зробити те ж саме із власними установками, методами виховання? Самотужки винайти велосипед – це дійсно круто. Проте – чи саме цього Вам хочеться у ситуації, коли дитина “ходить на голові” чи “катає істерику”?

Адже вже понад 100 років відомо, що дитина проходить певні етапи свого розвитку (кризи). І своєю поведінкою у ці моменти може дістати навіть людину із безмежним терпінням. Не тому, що пробує поставити під сумнів авторитет батьків, не тому, що не любить їх. Просто такий природній хід розвитку. І якщо розуміти, що саме відбувається та діяти ефективно, можна отримати одразу 2 чудових бонуси:

1) у Вас зростатиме більш здорова та впевнена у собі дитина;

2) суттєво посилиться Ваша впевненість у собі та почуття власної гідності та компетентності.

Звучить принадно, чи не так? А головне – не потрібно докладати надзусиль. Ви просто дієте інакше, більш ефективно. Менше зайвих рухів – робимо лише те, що працює. Більше часу для для себе та лише сонячна “погода в доме”.

Тривалість 1 заняття: 1 година. Оплата на карту Приватбанку.

Окрім самого заняття будуть завдання для щоденної самостійної роботи. Результати необхідно буде фіксувати у вигляді невеликих самозвітів (рефлексії). З їхнього обговорення ми будемо починати наступне заняття.

Перед першим заняттям мені необхідно буде побачити Ваше фото в повний зріст без взуття та аксесуарів. Вигляд спереду, збоку та ззаду. Тобто мені необхідно побачити особливості Вашої постави і фігури, щоб включити в програму необхідні саме для Вас методики.

Також Вам необхідно одразу визначити, скільки часу на день Ви можете присвятити самостійним заняттям, в який час тощо. Для створення максимально збалансованої та підходящої саме для Вас індивідуальної програми.

© Катерина Когут, 2015

Залишити відповідь

Индекс цитирования.