No Comments

Всім привіт)

Для озвученої роботи нам з Вами знадобиться чимало сил. Тому займемося підвищенням власного енергетичного рівня. Для цього ми вже виконуємо Стрибочки, Крочки та 2 вправи для спини і грудей.

Сьогодні на черзі нова практика. Ми свіжим оком поглянемо на загадкову ділянку нашого хребта – куприк (копчик).

В області копчика знаходиться один з найпотужніших акумуляторів в нашому тілі. Енергія, накопичена в районі куприка, піднімаючись по хребту, насичує необхідні ділянки тіла.Прибирає затиск горла. Звільняє самовираження і творчу енергію. То ж давайте насичуватися разом)

Практика має 2 модифікації. Я виконую їх обидві по черзі – і корисно, і не нудно)

Варіант 1. Сідаємо на підлогу по-турецьки. І починаємо розгойдуватися вліво – вправо, по черзі відриваючи сідниці від підлоги. Якщо відчуєте напругу в горлі, дайте їй вихід через звук – стогін, мугикання, можна щось наспівувати. Почніть виконувати вправу з пари хвилин. Поступово необхідно її робити протягом 5-7 хвилин.

Варіант 2. Ноги витягуємо перед собою. Можна трохи зігнути їх в колінах. Випрямляємо спину і стежимо за поставою протягом усього виконання вправи. Руками допомагаємо собі при “ходінні”.Підіймаємо одну з сідниць і робимо перший «крок». Далі, необхідно проробити те ж саме, але вже іншою сідницею – вийде другий крок. “Крокуємо” кілька хвилин, намагаючись по можливості прискорювати темп. Дихаємо вільно і м’яко.

Побічні ефекти практик: у зв’язку зі стимуляцією роботи кишечника підвищується імунітет, покращується травлення і як наслідок – ваша шкіра, волосся і нігті починають виглядати просто чудово. Вправа приводить в норму м’язи нижньої частини спини, що дозволяє забути про таку прикрість як радикуліт. Значно поліпшується кровообіг в органах малого таза. А це означає, що чоловіки відчують підвищення потенції, а жінки – благотворний вплив на репродуктивну функцію. Живіт стає пласким, а контури тіла привабливими. Після виконання вам обов’язково захочеться посміхатися світові.

Ви ще досі читаєте??? Мерщій “крокувати”!)

Гарного всім дня)

© Катерина Когут, 2017

P.S. Обіцяю, що жоден ваш лист не залишиться без відповіді 😉

Залишити відповідь

Индекс цитирования.