No Comments

ochishennyaЕнергоінформаційний бруд (негативні емоції, думки) налипає на тіло так само, як і звичайні пил і бруд. Налипають не тільки свої переживання, але і інших людей. Особливо це стосується відвідування багатолюдних місць (транспорту, лікарень, банків, супермаркетів, транспортних компаній, різних установ). Ви чітко можете вловити зміни у власному самопочутті – до і після.

Для того, щоб не збирати чужі проблеми і ефективно відновити гарне самопочуття, необхідно очистити волосся і тіло від енергоінформаційного бруду.

Тому коли приймаєте душ, кожного разу уявляйте як руками зчищаєте все, що причепилося. Спочатку зчистили – потім миєте. Почніть з голови. Гарненько зчищаєте все, що прилипло до волосся і змиваєте струменем води. Відчуйте, як посвіжішає в голові, стане легше думати. Самі думки будуть приємніші. І як те, що зчистили, стікає у водостік і змивається разом з потоком води. Те ж саме робимо з усім тілом. Уявляємо, що змивається все, що налипло, а потім вода починає проходити крізь тіло і вимиває всі хвороби, страхи, тривоги, нездужання. Теплі струмені води пронизують шкіру, м’язи, кістки і внутрішні органи. І вимивають звідусіль залишки застоїв і хвороби, негативні емоції або залишкові напруги, які складно виявити.

Коли в струменях води розчиняться всі внутрішні напруги, Ви відчуєте, що тіло розслаблене. Всередині розливається спокій та рівновага. Саме цей стан і є найбільш ефективним для швидкого відновлення внутрішніх сил, він підживлює енергією органи і системи.

І в кінці практики відчуваємо, як вода наповнює нас силами і енергією.

Якщо Вам допомогла інформація, не забуваємо дякувати. Почуття вдячності відкриває шлях для чудових змін в нашому житті.

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.