Коли ми з вами обираємо крокувати Своїм Шляхом – шляхом зростання та духовного сходження, ми неминуче зустрічатимемося із справжнісіньким Цербером – страхом виходу за рамки. Який ревно пильнуватиме, аби ми не переступали за накладені на нас обмеження. Та ми не народилися із цими куцими межами – нам їх нав’язало оточення, умови нашого життя тощо.

Прийшли у цей світ ми сяючими від повноти свого потенціалу, котрий заклала в нас Сила, що дарувала нам Життя.

Кожен крок Своїм Шляхом – це крок в невідоме, адже він тому і зветься “свій”, що до нас ним ще ніхто не ходив. І тут то і пильнує наш Цербер. Щойно ми наближаємося до кордонів, які утворені нашим звичним стилем життя, наше серденько починає несамовито калататися, ми обливаємося сімома потами, наші очі стають великими від страху, а ніжки тільки й чекають нагоди дременути світ за очі.

Це витівки нашого невсипущого Цербера. І часто ми обираємо підкоритися йому і відмовитися від спроби. “Сказати “ні” простіше, ніж долати страх”, – співає Mad Heads. Це дісно так, але ціною такої простоти є відмова від Свого Шляху, від найціннішої частини своєї Душі.

Ще одна доріжка в нікуди – намагатися запхнути свій страх подалі, поглибше, бо тоді він перетворюється на справжнього нашого боса, діючи потайки, скеровуючи всю нашу поведінку та бажання.

Виникає логічне і одвічне питання: “Що ж робити?” Застовувати свій страх за його призначенням – як сигнал, як червону лампочку на панелі приладів. А силу його використовувати не для втечі, а вкладати її в діяльність. Можна гори звернути силою свого страху (кажу вам з власного досвіду).

Коли ми крокуємо Своїм Шляхом, скеровуючись волінням власного серця та дослухаючись до своєї Душі, час-від-часу ми чутимемо гавкіт Цербера, бачитимемо його пащу та вирячені очі, відчуватимемо шкірою його дихання. Він так довго мав над нами владу, бо ми не знали, що це.

Здобуті знання ж дозволяють нам приборкати його, стати його дресирувальником. Щоб під супроводом його турботливого гарчання ПРОДОВЖУВАТИ ЙТИ…

Гарного всім дня)

© Катерина Когут, 2017

 

Залишити відповідь

Индекс цитирования.