No Comments

Ми вже говорили з вами, що догляд і турбота про власне тіло – це наш спосіб подякувати Силі, що нас Створила і робить живими за неоціненний Дар Життя.

Та коли ми починаємо одночасно плекати власну Душу, тіло розквітає ніби саме собою. Стає більш молодим, витривалим, енергійним та здоровим. З того моменту, коли ми усвідомлюємо, що наше видиме фізичне Я – лише маленька часточка того НЕСКІНЧЕННО ВЕЛИКОГО, чим ми є насправді, і починаємо слухати власну Душу, наше життя докорінно змінюється.

Сьогодні ми знайомимося зі справді чарівною практикою “Зігріваємо Душу”. Яка знімає внутрішню напругу та заспокоює, наповнює серце та легені необхідною силою. Зміцнює імунітет, запобігає виникненню різноманітних ГРВІ та має потужний омолоджувальний ефект.

Вже закортіло спробувати? Тоді поїхали)

Перед початком практики необхідно розігріти руки. Бажано – виконанням Стрибочків. Тоді руки будуть не лише теплі, а й наповнені зцілюючою енергією.

Сідаємо в зручну позу. Легенькими рухами промасуємо ребра, всю грудну клітину. Не квапимося – насолоджуємося дотиками. Дихаємо вільно та легко. Слідкуємо за тим, щоб дихання не стримувалося.

Область грудей особлива і при перших дотиках часто у людини виникає бажання затамувати подих. Вдих – ви-идих. Спокійно вди-хаємо та ви-ди-хаємо повітря. Ставимо теплі долоньки на соски (центр долоні суміщаємо із соском). І відчуваємо, як зцілююче тепло наших рук наповнює грудну клітину. Потім теплі долоньки ставимо на верхню частину грудей (посередині між ключицею та соском). Що тоньшим та натуральнішим є одяг – тим інтенсивнішим буде відчуття тепла. Відчуваємо, як тепло наших долонь проникає всередину. Дихаємо вільно та легко. Виникає дуже приємне відчуття любові і заспокоєння. Побудьмо в цьому відчутті…

Через якийсь час переміщуємо долоні нижче та вище по грудній клітині. І відчуваємо, як тепло проникає всередину. Побудьмо в цьому відчутті, намагаючись насолодитися ним повною мірою. Зміни в настрої можна відчути одразу, як і відзначити зміни у зовнішньому вигляді. Оточуючі не забаряться сказати вам, що ви ніби сяєте)

Цю практику можна виконувати кожного дня, коли забажаємо. Особливо необхідною вона є в моменти, коли “на Душі кепсько”, почуваєтеся самотньо чи відчуваєте зневіру і тоскність. Трохи попрактикувавшись, також зможете дарувати зцілююче тепло своїх рук близьким та дітям.

Гарного всім дня)

© Катерина Когут, 2017

P.S. Заголовок статті – цитата Сократа

Картина Антона Вікторова “Я – Душа”, виконана у незвичній техніці. Вона складається з написаних у різних напрямках слів ЛЮБОВ

Залишити відповідь

Индекс цитирования.