Кожна ситуація містить цінний ЖИТТЄВИЙ УРОК, призначений для нашого росту та духовного сходження, якими б драматичними, несправедливими чи навіть болючими не здавалися нам на перший погляд її обставини.

Коли ми починаємо сприймати з такої точки зору те, що з нами відбувається, все докорінно змінюється. Ми перестаємо почуватися бідняточками, яких всі прагнуть кОпнути та образити, в нашій крові з’являється адреналін, а у настрої – кураж.Ми починаємо ясніше бачити, швидше та гнучкіше мислити. Наші очі починають випромінювати любов і силу, а постава – рівнішати. Адже ми прийняли виклик життя і перетворюємося на безстрашних шукачів пригод. Ми приймаємо відповідальність за власне життя і більше нікому не передоручатимемо свого штурвалу.

Нас очищують зливи, заряджають грози. Вітри надають нам потужності для руху вперед. Сонце сповнює нас своїм сяйвом, а земля підтримує кожен наш крок. І ми відповідаємо на цю благословенну підтримку Життя не кавалериcтським маршем, а глибокою вдячністю і шануванням. Тому що нарешті відчуваємо себе невід’ємною часточкою цього світу, Його улюбленим дитям. Яке люблять настільки сильно, що не лише дбають про нього, а й намагаються всіляко розвивати та зміцнювати.

Ми починаємо вміщувати в собі невмістиме: коли потрібно стаємо гнучкими, а в інший момент – набуваємо незворушності скелі. Поєднуємо в собі всесильність стрімких потоків та ласкавість чистого озера. Виявляємо безпристрасність асфальту та люблячу підтримку чорноземів для всього живого. Прибираємо перепони на своєму шляху із силою шквалу та стаємо ковтком свіжого повітря у спекотний день. Можемо запалити силою своєю пристрасті або зігріти теплом свого серця.

І вдихаючи на повні груди повітря посвіжіле від літнього дощу, ми раптом усвідомлюємо, що нам з вами даються лише ті випробування, які нам під силу пройти і все необхідне для їхнього успішного проходження… То ж ми пройдемо це, як проходили вже чимало випробувань на Своєму Шляхові. Немає жодних сумнів – неодмінно пройдемо всі до одного!

Гарного всім дня)

© Катерина Когут, 2017

P.S. Справжнім відчайдухам та шибайголовам присвячується абсолютно неперевершена композиція “Козаки” Mad Heads. Слухати на повну гучність!


Залишити відповідь

Индекс цитирования.