No Comments

Доброго ранку!

Як ся маєте?) Від 0 до 10 за нашою чарівною шкалою? На мить заплющуємо оченята і прислухаємося до себе – типу “як ти, друзяко”? Зосереджуємося на області грудної клітини. І намагаємося максимально повно відчути, що там відбувається.

Чому саме там? Про це і поговоримо сьогодні.

Область грудей – це та ділянка нашого тіла, де нам найлегше відчути власну Душу і налагодити контакт з нею. Образно кажучи, там знаходяться дверцята, що ведуть до нашої Душі. Щоб з нами не відбувалося, які б емоції чи стани ми не переживали, – всі вони знаходять свій відгук та відображення у відчуттях в грудях.

Коли виснажені якоюсь затяжною дискомфортною ситуацією, відчуваємо пустку в грудях. Від злости та гніву в грудях ніби щось тисне та закипає відповідно. Від почуття образи можемо відчувати біль в грудях та відчуття стискання. Ми можемо самостійно пригадати, як відгукуються в грудях втрачена любов, страх, тривога, ревнощі, почуття провини, відчуття несправедливості тощо. Зупинись на хвильку – які з цих відчуттів вдалося віднайти в собі в даний момент?

Позитивні переживання і відчуття в грудях, які вони породжують, не менш впізнавані. Коли ми радіємо, відчуваємо нечувану легкість в усьому тілі і груди просто сповнені якимось надзвичайним відчуттям. Коли ми здатні любити серцем, а не намагаємося робити це розумом, в грудях ніби відкривається невичерпне джерело, любов з якого обігріває всіх навколо. Умиротворення відгукується в грудях відчуттям, схожим на спокій поверхні чистого озера. І наша мета – щоб саме ці відчуття почали переважати в нашому житті. І ми маємо не лише чекати нагоди, щоб їх пережити, а навчитися їх в собі викликати за власною волею.

Ого, заявочки?! В реальності та досяжності такої мети ми з вами дуже скоро переконаємося. Адже методи, які ми опановуємо високоефективні і їхні результати ми починаємо відчувати майже одразу. То ж до справи)

Практика. Праву руку прикладаємо до лівої сторони грудей так, щоб вказівний палець був притиснутий до лівої ключиці (до виступаючого горбочку). Ліву руку, внутрішньою поверхнею зап’ястка (зоною, де визначають пульс), притискаємо до нижніх лівих ребер. Заплющуємо очі і розслабляємося. Уявімо, що між долонями, притиснутими до тіла, з’являється енергетичний зв’язок, немов якась трубочка поєднала їх усередині тіла. Груди починають наповнюватися ласкавим теплом, дискомфорт минає, прискорене серцебиття – заспокоюється. І разом із фізичним дискомфортом щезають негативні переживання. Поступово з’являється радісний спокій та умиротворення, відчуття приємної наповненості в грудях. Виконуємо практику кілька хвилин – ми відчуємо, коли буде досить. Опускаємо руки і даємо собі ще трохи побути в цьому стані… Всі справи зачекають на наше повернення… І ще трохи повідчуваємо цей ласкавий спокій…

Як ся маєте зараз? О, та ми ж просунулися одразу на кілька поділок на нашій шкалі! Значить попрацювали на славу)

Гарного всім дня!

© Катерина Когут, 2017

P.S. Не шкодую часу для тих, хто шукає і працює над собою. То ж можете не сумніватися – жоден ваш лист не залишиться без відповіді 😍
Ілюстрація Тані Самошкіної

Залишити відповідь

Индекс цитирования.