No Comments

klyuchЯкщо Ви собою не надто задоволені. Або щось не влаштовує в перебігові Вашого життя.

Варто придивитися до свого характеру. Саме характер – ключ до вирішення Ваших проблем.


Характер не дорівнює “Я”. Це м’язовий панцир, набутий нами в процесі виховання.

Так, він має властивість міцно приклеюватися і навіть приростати до “Я”. Але тим не менше це всього лише корсет з обмежень і установок, різних життєвих програм.

Який можна аналізувати. Доповнювати і змінювати за власним бажанням. Навіщо тягати на собі і в собі те, що не працює? Якщо нам дарована можливість на будь-якому відрізкові свого життя замінювати руйнівні і обмежуючі установки життєствердними і творчими.

За яку ниточку в клубку власних проблем Ви не потягнете – здоров’я, фінанси, відносини тощо. У центрі мотка чарівним чином виявиться характер. Він визначає Вашу життєву ситуацію. І якщо Ви відчуваєте необхідність щось змінити в своєму житті, ключем, який відкриває таку нагоду, є ревізія власного характеру.

Робота з характером відкриває новий рівень наших можливостей. Доки ми вважаємо характер чимось непорушним, це примушує нас залишатися десь на периферії – почуттів, життя.

Розуміючи штучність характеру і власну здатність сотворити свій характер за своїм бажанням, ми починаємо пізнавати власний внутрішній світ – океан свого “Я”. І здобуваємо можливість внести бажані зміни до життєвої ситуації.

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.