No Comments

zhenskaya-e-nergiyaДосліджуючи тему жіночності та жіночої енергії, натрапила на цікаву статтю в Інтернеті. Ділюся з усіма зацікавленими)

«Вважається, що жінка бере свою енергію від Землі, це допомагає їй зміцнитися корінням і отримати силу для материнства.

Для жінки, важливо, щоб енергія йшла вниз, оскільки спадний енергетичний потік пов’язаний з дітородною функцією і жіночі гормони продукуються в нижній частині тіла. Потрібно пам’ятати, що жіноча краса залежить від рівня жіночих гормонів: якщо він на належному рівні – є і краса, і здоров’я.


Крім того куполоподібні спідниці додають жінці загадковості і жіночності. Манера одягатися, як не дивно це звучить в нашому стрімкому і урбаністичному світі, дуже впливає не тільки на жіноче здоров’я, а й посилення магнетизму з боку чоловіків. Якщо жінка носить довгу спідницю, це впливає на сприйняття жінки самої себе як жінки, а також, на сприйнятті чоловіком жінки. Тим самим покращуючи і гармонізуючи відносини. Відомі випадки, коли відмова від штанів і перехід до носіння спідниць і суконь допомагав завагітніти жінкам, у яких був діагноз «безпліддя».

Довжина теж має значення

Якщо звернутися до давніх традицій, то там ми побачимо жінку в довгому одязі. Чому і навіщо? Саме довга спідниця служить помічницею в правильному наборі і збереженні отриманої енергії Землі, яка є базовою жіночою енергією – матеріальною енергією родючості і доброти, стабільності і спокою.

Довга спідниця, яка доходить майже до землі, утворює з нею трикутник, що допомагає проводити і зберігати необхідну живильну силу для жінки.

Широкий поділ колихається і закручується при ході, що сприяє знову ж надходженню і посиленню енергії стихії Землі. Виходить, що якщо одягати коротку спідницю, то трикутник зменшується, відповідно, скорочується і надходження ресурсів жіночності. Ні з чим не зрівняне відчуття своєї краси і жіночності приходить разом з сукнями та спідницями. Відчувши всі позитивні впливи на собі, ми наведемо вам шість причин, за якими жінці варто носити спідниці хоча б іноді:

1) Довга і широка спідниця своїм контуром створює правильний енергетичний конус. Вона формує енергетику за жіночим типом: мало вгорі, багато внизу, роблячи нас стійкішими. Крім того, широкий поділ виступає як коло – оберіг. Сакральне значення Подолу – це оберігаюче коло навколо вас. І, крім того, рух (коливання) подолу при ході створює два вихори навколо вас, вибудовуючи вашу енергію за жіночим типом, а це дуже важливо. Поділ захищає наші сексуальні центри, правильна робота яких забезпечує жіноче здоров’я і хорошу репродуктивну функцію.

2) Відповідно до давньо-слов’янського вчення, носіння спідниць і суконь відновлює зв’язок з енергією роду по жіночій лінії.

3) Виходячи з древніх знань, виявляється, що секрет привабливості жінки криється в умінні наповнюватися з навколишнього світу і накопичувати життєву і сексуальну енергію. Причому більшу частину своєї енергії жінка отримує від землі, і носіння довгої спідниці збільшує її жіночу привабливість і силу. Поділ спідниці, закручуючись по спіралі по годинникової стрілки при ходьбі, сприяє передачі енергії вгору, а куполоподібна форма спідниці дозволяє накопичувати енергію.

4) Є правило – не надягати штанів на перші 7 (!) побачень, якщо ви хочете дійсно зачарувати чоловіка. У цьому випадку жінка стає, більш привабливою і спокусливою.

5) Встановлено, що постійне носіння штанів негативно позначається на жіночих органах. Відомі випадки, коли жінки-любительки штанів, які не могли довгий час завагітніти, здійснювали своє бажання, як тільки переходили на носіння спідниць і суконь! Дивно, але факт.

6) Одягаючи спідницю (навіть повсякденну), жінка, сама того не помічаючи, перетворюється внутрішньо, у неї змінюється в кращу сторону настрій, що є найважливішим для жінки. Саме це внутрішній стан свята душі так притягує чоловіків. Зауважте, як змінюється ваша хода, варто лише одягнути спідницю або плаття! »

Залишити відповідь

Индекс цитирования.