No Comments

Коли нам бракує великої суми на щось украй важливе і гроші потрібні на вчора, це змушує нас розбиратися із причиною ситуації. Як правило, це відбувається вже після того, як ми у сто-п’ятсотий раз спробували отримати кошти звичними способами і встигли виснажитися від безрезультатних спроб.

А поміркувати є над чим. Ситуація цікава тим, що до неї частіше всього потрапляють неабиякі люди – сіль землі, світло для світу, які мають особливе призначення на цій землі.Трапляються такі люди серед різних професій – співаки, коучі, вчителі, лікарі, фотографи, художники, психотерапевти, священники тощо. Тобто люди із визначними талантами та даруваннями.

У всіх цих історій знаходилося дещо спільне – в силу різних причин та обставин в якийсь момент з’являлося почуття образи на людей та світ загалом і вони переставали виконувати своє призначення повною мірою і як наслідок стикалися із серйозними проблемами фінансового характеру, що видавалися драматичними та непоборними. Лунали скарги на те, що “люди чомусь не хочуть давати їм гроші за їхню працю”, “не цінують того, як багато вони роблять для них” наполягали, що “вже і так зробили достатньо для цих людей”.

Проте випускалося з виду найголовніше – гроші нам дають не люди. Гроші та інші матеріальні блага нам просто приходять через людей, а даються Силою, що Створила і Рухає цим світом. І коли ми робимо щось не те чи не так і перестаємо ділитися зі світом своїми талантами, через фінансову скруту у тому числі нам приходить сигнал переглянути власне поводження та ставлення.

Вищезгадані ситуації розрулювалися цікавим чином. Самостійно чи із сторонньою допомогою герої моїх історій відпускали образи та знаходили нові способи ЩЕДРО поділитися зі світом тим найціннішим, що у них є. Адже як даєш ти – так дають тобі. (До речі частіше всього даєш одним, а отримуєш через інших людей). І коли ми стаємо здатними так щиро і безумовно ділитися, Життя одразу відповідає нам підтримкою і допомогою у наших маленьких та Великих справах.

Гарного всім дня)

© Катерина Когут, 2017

Залишити відповідь

Индекс цитирования.