No Comments

ДобробутСьогодні ми продовжуємо роботу над своїм добробутом. Тільки тепер вона стане більш цілеспрямованою і сфокусованою.

Як Ви пам’ятаєте, ми вже говорили про те, що людина отримує від життя рівно стільки благ, за скільки відчуває вдячність. Подяка – зворотна сторона благополуччя. Продовжуємо розмову)

Для роботи над добробутом нам знадобиться блокнот або товстенький зошит, де ми будемо виконувати письмові практики. І стають обов’язковими вже освоєні нами та нові тілесні і енергетичні практики (див. інші мої пости.) – Стрибочки, Крочки, Зігріваємо душу, Посміхаємося грудьми тощо. Адже нам необхідно розвинути в собі здатність залучати блага, приймати їх, утримувати та ефективно використовувати. І для цього нам необхідно підготуватися і тілесно, і енергетично. Навіть злегка вирости над собою) Конкретніше буду розповідати по ходу п’єси.

Така захоплююча пригода стає ще краще в хорошій компанії. Познайомитися нам допоможуть коментарі.

Тепер до справи)

1. Практика Уточнення списку бажань. Давайте переглянемо наш написаний список бажань – чи не захочеться нам його уточнити або розширити. Пропоную оцінити, чи всі сфери нашого життя відображені в списку. І якщо немає, їх туди необхідно вписати. Можливо, у когось вийде абсолютно новий перелік.

1. Здоров’я. Це сфера фізичного стану і гарного самопочуття, сюди включається досягнення оптимальної ваги, краса, вправи, заняття спортом і відновлення після хвороби.
2. Фінанси. Сюди входять доходи, заощадження, виплата боргів, покупки та інші фінансові справи.
3. Відносини. Це сфера любові, романтики, шлюбу, розлучення, дітей, батьків, родичів, друзів, сусідів і домашніх улюбленців.
4. Будинок. Сюди відносяться покупка і продаж житла, його оренда, будівництво, переїзд, прикраса і ремонт вашого будинку.
5. Робота. Сюди належать питання: де і з ким ви хочете працювати, чим займатися, скільки отримувати, умови праці, винагороду, ступінь незалежності і ваш власний внесок у зміну навколишнього світу.
6. Творче самовираження. Спів, танці, малювання, написання книг, винаходи, будівництво, дизайнерське мистецтво, фотографія, акторська майстерність, кулінарія, садівництво, скульптура тощо.
7. Подорожі/пригоди. Поїздки, спорт, відпочинок, дослідження природи або власної душі, нові враження.
8. Власність/майно. Всілякі матеріальні придбання, предмети, які можуть зробити ваше життя приємніше, різноманітніше, комфортніше і практичніше.
9. Духовність. Це сфера особистих відкриттів, загоєння старих ран, відновлення власної сили, оволодіння інтуїтивним мисленням, знайомство з новими вимірами і горизонтами і збереження духовних цінностей.
10. Особливе прагнення. Сюди входить все, не було перераховано вище.

2. Практика Почуття вдячності. Не поспішаючи промовляємо вголос: “Дякую! Дякую! Дякую!” Відходимо від машинальної і автоматичної ввічливості. Починаємо смакувати це слово. Відчуваємо як радісно стає на душі, яким приємним відчуттям у грудях воно відгукується. “Дякую! Дякую! Дякую!” Все навколо починає ставати трохи світлішим. Ласкавими хвилями проходить це слово по нашому тілу. “Дякую! Дякую! Дякую!” Давайте знайдемо, за що ЩИРО подякувати в дану хвилину. Зосереджуємося на виниклому приємному почутті і підсилюємо його. “Дякую! Дякую! Дякую!” Протягом дня знаходимо хвилинку, щоб ще за щось подякувати.

Пригоди починаються)

Дякую за Вашу увагу, дорогі читачі! Гарного дня!

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.