st-batkiДоки новоспечені молодята ласують своїм весільним тортом, на їхні закохані голови звалюється ціла купа проблем. Про які їх забули попередити.

Здогадуєтеся, про що мова? Побут, фінанси? Ні, це тільки наслідки. ТА-ДАМ! – починають рулити підсвідомі конфлікти і проблеми, що до того дрімали.Якщо партнери не працювали з психологом, весь букет проблем, які накопичилися з батьківської сім’ї і минулих відносин, розквітає. І вони як бур’яни – здатні забити ніжні сходи цих відносин.

Потенційних молодят лякають міфічним побутом, можливим фінансовим становищем. Але про справжні небезпеки, що витікають з минулого, вони знають мало.

Рутина і нудьга йдуть зсередини – з глибин душі людини. А не із зовнішніх обставин. Щоденні справи стають ТИМ побутом тільки в разі, коли у людини радість відсутня або обмежена минулими травмами. Фінансове становище також безпосередньо залежить від підсвідомих програм подружжя.

Доки не опрацьована зібрана за кілька десятиліть купа проблем, ситуація наступна. Всі негативні емоції, які у дівчини накопичилися по відношенню до свого батька, обох батьків, колишніх партнерів тощо, виливаються на голову чоловіка, який нічого не підозрює. У свою чергу дружина щодня має справу з образами чоловіка на його матір і обох батьків, з травмами минулих відносин. При цьому він копіює не найкращі моменти з поведінки свого батька, вона – своєї матері. Ось така картина маслом. Звідки ж візьметься радість, якщо обидва намагаються відтворити безрадісний досвід і повторити помилки батьків?

Ситуацію могли б істотно підправити гармонійні сексуальні стосунки. Але сексуальна сфера людини завжди страждає першою – дуже вже вона чутлива до страхів, образ, почуття провини. І для того, щоб звільнити свою сексуальність від накопичених негативних емоцій, також доводиться робити ревізію в коморах і горищах своєї підсвідомості. Там, де є гармонія в сексуальних відносинах, немає місця безрадісності і нудьгу. Є або одне, або інше. Така природа речей.

Коли партнери відпускають сумне минуле, у них з’являється можливість створити сприятливе середовище для життя і розвитку. Створити маленький ВЕЛИЧЕЗНИЙ світ, наповнений любов’ю і радістю.

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.