No Comments

st-vidpuskСьогодні ми поговоримо про причини, через які неодмінно варто розпрощатися з накопиченими образами:

1) образа – це енергетична рана. З якої витікає дорогоцінна енергія. Що більше образ утримує людина, тим більше її енергетична структура нагадує діряве відро. Як будь-яка рана образа вимагає зцілення.

2) кривдник може не пам’ятати про такий епізод у своєму житті або навіть не знати про Ваше існування.

Просто йде по життю як слон по посудній лавці. У той час як Ви витрачаєте на переживання образи свої сили і час замість того, щоб займатися власним життям.

3) іноді образа нанесена навмисне з метою підживитися енергією, відібрати у когось щось цінне. Задайте собі питання – чи дійсно Ви хочете “годувати” таку людину на шкоду своєму здоров’ю та добробутові? Адже відпустивши ситуацію, отримуєте свободу і можливість наповнити життя радістю.

4) образа змушує фокусуватися на негативі. І тому здатна притягувати у Ваше життя різні небажані ситуації. Недарма кажучи про скривджених, частенько згадують про балкони, що падають.

5) образи через свою схожість з ранами здатні провокувати різні захворювання. Детально про це можна прочитати в книгах на цю тему. Якщо трапилася така неприємність, що Ви захворіли, проаналізуйте – що могло зумовити її (які події, властивості характеру тощо).

6) образа має особливу вібрацію і здатна приманювати різних маніпуляторів і бажаючих пограти на Ваших почуттях. Ображена і вразлива людина легко прогнозована. А тому і легко керована. Питання в тому, чи хочете Ви бути чиєюсь маріонеткою?

7) образа – це фальшивий вексель. Тільки лишень ілюзія, що хтось Вам щось винен через те, що образив або принизив гідність. Живучи в очікуванні того боржку Ви ризикуєте пропустити щось важливе в СВОЄМУ житті. І так і не дочекатися повернення по липовому чекові.

8) аналіз образ необхідний для якнайшвидшого їх відпускання. Він дозволяє дізнатися про себе та інших щось нове. Досі приховане від очей. Дає можливість зрозуміти, які риси характеру і особистісні якості привели до такого розвитку ситуації. У медалі завжди 2 сторони. Питання в тому, що саме спонукало людину нанести образу, а Вас змусило образитися?

9) відпускання образ не означає “ходіння по граблях”. Якщо Ви щиро проаналізували і відпустили наявні образи, це відкриває можливість внести необхідні корективи до своєї життєвої ситуації. Трансформувати власну душевну і особисту організацію так, щоб не приваблювати такі ситуації зовсім. Або проходити їх по-новому.

10) за скривдженістю завжди стоїть рішення людини прийняти образу. Наскільки б сильно кривдник не жадав образити, у Вас ЗАВЖДИ є вибір – приймати образу чи ні. Образитися або не ображатися. Тоді відкривається широкий спектр інших можливих реакцій на ситуацію. Прислухаючись до себе і власних почуттів/ відчуттів, Ви почнете безпомилково впізнавати цей момент вибору рішення.

Якщо Вам допомогла інформація, приділяємо момент для подяки. Всесвітові, життю. Собі, що опинилися сприйнятливими для отримання підказки. Каналові, через який отримали необхідну інформацію тощо. Адже саме через щире почуття вдячності відкривається шлях для чудових змін в нашому житті.

Дякую за Вашу увагу, дорогі читачі! Гарного дня!

© Катерина Когут, 2016

Залишити відповідь

Индекс цитирования.